Tag: dështim

Barcelona shënon dështimin e radhës

29/12/2020

Edhe një dështim tjetër i Barcelonës. Barcelona ka barazuar sonte në Camp Nou kundër skuadrës së Eibar me rezultat 1-1. Barcelona dështoi ta konvertonte një ... Read More

Juventus – Verona, ndeshja përfundon me rezultat tw papritur!

25/10/2020

Juventusit nuk po ja do pa Ronaldon. Tjetër barazim për Juven, tjetër dështim në Serie A pa Ronaldon. Juventusi mbetet tri pikë prapa liderit, Milanit, ... Read More

Kostadinov: Interpelanca e djeshme, humbje kohe

30/01/2019

30 Janar 2019 / 14:46 Edhe një dështim i Hristijan Mickoskit dhe grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, kështu e cilësoi debatin e djeshëm për interpelancën ndaj ... Read More