Tag: Depayn

PSG dhe Barcelona në ‘luftë’ për sulmuesin e madh

20/03/2021

Parisi në “luftë” me Barçën për Depayn Edhe PSG e do Depayn. Lyoni nuk e la atë t’i bashkohet Barcelonës gjatë verës së vitit 2020, ... Read More

Juventus ja merr nga duart super sulmuesi Barcelonës

21/12/2020

Juventus transferon Depayn para Barcelonës? Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, është bërë cak i spekulimeve pasi që kontrata e tij skadon në verë dhe tashmë ... Read More