Tag: Depay

Fjalët e para të Depay si lojtar i Barcelonës

20/06/2021

Fjalët e para të Depay si lojtar i Barcelonës: Ëndërr e bërë realitet, jam gati të bëjë gjithçka për klubin. Ylli holandez, Memphis Depay ka ... Read More

Zyrtare: Barcelona kompleton transferimin e super yllit

19/06/2021

Tashmë është edhe zyrtare, Memphis Depay është futbollisti më i ri i Barcelonës. Njoftimi ka ardhur nga vet klubi spanjoll. Në llogarinë e tyre në ... Read More

E konfirmon Koeman, ky sulmues do t’i bashkohet Barcelonës

18/06/2021

Sulmuesi holandez, Memphis Depay do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka konfirmuar lajmin se Memphis Depay do ... Read More

Me këtë deklaratë Depay zbulon klubin që do të luaj sezonin e ardhshëm

16/06/2021

Sulmuesi Memphis Depay ka folur lidhur me transferimin e mundshëm te Barcelona. Holandezi thuhet se ka arritur marrëveshje me gjigantin katalunas për tre vitet e ... Read More

Barcelona po e kompleton transferimin e top yllit që e ka kërkuar që disa vite

05/06/2021

Depay do të transferohet në Barcelonë. Sulmuesi, Memphis Depay pritet të transferohet te Barcelona. Sipas mediave katalunase, Depay do të nënshkruajë javën tjetër me “Blaugranët”. ... Read More

Dyshja holandeze javën tjetër transferohet në Barcelonë

04/06/2021

Depay dhe Wijnaldum së shpejti te Barcelona pas konfirmimit të Koeman Pas Emerson, Garcia dhe Agueros, Barcelona do të vazhdojë me transferimin e futbollistëve pas ... Read More

Milani kishte kohe qe e kërkonte, sulmuesi i madh zyrtarizohet javën e ardhshme të Barcelona

03/06/2021

Futbollisti holandez, Memphis Depay pritet të bëhet lojtar i Barcelonës javën e ardhshme. “Sport” raporton që negociatat mes Barcelonës dhe holandezit janë drejt përfundimit. Depay ... Read More

Edhe video është gati për prezantim, vetëm pritet zyrtarizimi i super sulmuesit të Barcelona

02/06/2021

Memphis Depay raportohet se tashmë është lojtar i Barcelonës. Anësori holandez do të prezantohet shumë shpejtë te skuadra katalunase, pasi edhe video e prezantimi është ... Read More

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

17/05/2021

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe do ta vendos të ardhmen me avokatët e tij. ... Read More

Kushti i vetëm i Depay për t’iu bashkuar Barcelonës

14/05/2021

Memphis Depay transferohet te Barcelona vetëm me një kusht. Sipas Marca, Memphis Depay do të bashkohet me FC Barcelona nëse Ronald Koeman është ende në ... Read More

Depay- Barcelona, arrihet marrëveshja e madhe

13/05/2021

Arrihet marrëveshja, Depay do jetë i Barcelonës nëse Koeman mbetet trajner. Ky edicion ende nuk ka përfunduar, por Barcelona është duke u përgatitur për afatin ... Read More

Punë e kryer, Depay transferohet të gjiganti evropian

04/05/2021

Depay do t’i bashkohet Barcelonës. Sulmuesi holandez Memphis Depay do të jetë përforcimi i parë i skuadrës së Barcelonës në afatin kalimtar të verës, ka ... Read More