Tag: Demiri

Është nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ po duket si 20 vjeҫare në foton e fundit

03/12/2020

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun. Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të ... Read More

‘Xhbanja’ si zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

01/12/2020

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun. Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të ... Read More

Arjola Demiri zbulon kërkesën që u ka bërë 3 fëmijëve: Mos më thërrisni mami por teze, ja arsyeja

23/11/2020

Aktorja e humorit Arjola Demiri është një ndër personazhet më të komentuar në showbiz, përsa i përket jetës së saj private si dhe së fundmi ... Read More

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

25/10/2020

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo edhe pse në rolin e saj ... Read More

Arjola Demiri flet nga izolimi: Komshia më thotë do thërras policinë, vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

28/03/2020

Aktorja e humorist, shumë e dashur për publikun Arjola Demiri në një lidhje në Skype për emisionin “Rudina”, në TV Klan se në këto ditë ... Read More

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

14/02/2020

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”. Së fundmi Arjola dhe Irgeni ... Read More

Pas filmit “I Love Tropoja”, Arjola Demiri bëhet drejtoreshë: Për shumë kohë na kanë refuzuar

05/02/2020

Pas filmit “I Love Tropoja”, aktorja Arjola Demiri ka marrë postin e rëndësishëm në Tropojë. Ajo është bërë drejtoreshë e Pallatit të Kulturës. Pasi u ... Read More

Ndërroi jetë Alajdin Demiri

13/04/2019

S A 2019-04-13T10:29:34+02:00 Pas një sëmundje sot në moshën 65 vjeçare ka ndërruar jetë Alajdin Demiri, diplomat, analist politik dhe profesor universitar. Ka ndërruar jetë ... Read More

“Programi 200”, Demiri: Gruevski po viktimizohet

20/11/2018

20 Nëntor 2018 / 23:43 Gjatë emisionit “Programi 200”, në Alsat, analisti Demiri shpjegoi se Gruevski po viktimizohet në vend që të dënohet, po zëvendësohen ... Read More