Tag: Demi

Demi Rose sot tregon të pasmet rrumbullake

06/05/2021

Demi ka pasur të veshur biline Demi Rose ka treguar të pasmet e saj e saj rrumbullake pasi që ka marrë një tufë me lule ... Read More

Paraqitje pa jelek, Demi Rose vjen me set fotografik

30/03/2021

Ajo vazhdimisht ka pozuar foto të nxehta. Demi Rose ka pozuar e zhveshur derisa gjoksin ia kanë mbuluar vetëm ca lule. Bukuroshja britanike ka vazhduar ... Read More

“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

24/03/2021

Rrëfimi i Demi Lovato. Kanë kaluar tre vjet që kur Demi Lovato rrezikoi të vdiste nga një mbidozë, dhe sot ylli i popit ka vendosur ... Read More

Demi Lovato bën deklaratën tronditëse: Më kanë përdhunuar dy herë kur kam qenë adoleshente

17/03/2021

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka rrëfyer disa detaje tronditëse për të kaluarën e saj në serinë e dokumenteve “Demi Lovato: “Dancing With the Devil”. ... Read More

6 muaj pas fejesës, këngëtarja e njohur i jep fund romancës

11/03/2021

Këngëtarja e njohur është ndarë nga i fejuari i saj. Demi Lovato ka përmendur se mund të ketë një prishje të fejesës me Max Ehrich. ... Read More

3 sulme në zemër dhe një atak kardiak, Demi Lovato rrëfen pasojat e rënda shëndetësore nga mbidoza

18/02/2021

Demi Lovato ka treguar detaje tronditëse përmes një dokumentari ku flet mbi efektetqë i la mbidoza. Në Korrik të vitit 2018, Demi kaloi mbidozë heroine ... Read More

Demi Moore e transformuar nga operacionet plastike, reagon për herë të parë aktorja

02/02/2021

“Përgatitja para sfilates”-shkruan aktorja Demi Moore duke postuar një foto në bordin e një avioni me një maskë në fytyrë së bashku me vajzën e ... Read More

Demi Moore trondit me deklaratën e saj: Mamaja më shiti për 500 dollarë tek përdhunuesi

12/11/2020

Aktorja me famë botërore, Demi Moore, sapo mbushi 58 vjeç. Me një karrierë goxha të zhvilluar në Hollivud për rreth katër dekada. Por përtej të ... Read More

Këto janë 4 shenjat e horoskopit më me fat për Halloween

31/10/2020

Demi Do jeni gjithë kohës të motivuar gjatë kësaj dite dhe do mundoheni në çdo moment ta surprizoni atë që keni në krah. Beqarët do ... Read More

Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

09/06/2020

Demi Rose nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën në fotot e fundit. Ajo nuk ndal pozat e nxehta në rrjetet sociale, duke tërbuar kështu ... Read More

Beqaj: Me ‘aferën e fajdeve’, dëmi ndaj Kadri Veselit është shkaktuar pavarësisht epilogut juridik (Video)

24/05/2019

Njohësi i zhvillimeve politike, Behlul Beqaj, ka thënë se me publikimin e aferës së fajdeve, dëmi ndaj Kadri Veselit, PDK-së dhe Kosovës tashmë është shkaktuar. ... Read More

Modelja e famshme botërore me pushime në të njëjtin vend me Era Istrefin

23/05/2019

15:30 | 05/23/2019 Modelja shumë e komentuar botërore ndodhet në të njëjtin vend me Era Istrefin. Modelja Demi Rose ka zgjedhur Ibizën e Spanjës për ... Read More