Tag: delicate

Deri në 5 mijë euro nata/ Marina dhe Getoari “arratisen” me pushime, çifti zgjedh hotelin luksoz për pushime

15/10/2020

Ndonëse në një situatë delicate për shkak të Koronavirus, Marina dhe Getoari kanë vendosur të kalojnë disa ditë pushimesh në Milano të Italisë.  Çifti ndodhen ... Read More