Tag: deklason

Arsenali shpartallon West Bromin

02/01/2021

Arsenali e deklason West Bromin. Arsenali e ka mposhtur me rezultat 0-4 West Bromin si mysafirë. Tierney (23), Saka (28) dhe Lacazette (61 dhe 64) ... Read More

Chelsea me fitore të lehtë ndaj Krasnobarin

28/10/2020

Chelsea deklason Krasnobarin, kthehet me tri pikë në Londër. Chelsea e ka mposhtur me rezultat 0-4 skuadrën ruse Krasnobar. Skuadra e Frank Lampard kështu arriti ... Read More