Tag: dedikuar

Hitin e radhës Capital T ia dedikon dashurisë më të madhe: T’kom në mend, sa herë jom larg

14/11/2020

Capital T ka publikuar projektin më të fundit dedikuar nënës së tij. “Fjalt e Nanës” është lançuar para disa orësh dhe është pritur shumë mirë ... Read More

Intervista/ Xhoi Jakaj: Në politikë nuk ka gra intelektuale

07/11/2020

Xhoi Jakaj ka sjellë për publikun librin e saj të katërt. Një botim dedikuar grave, për t’i njohur më mirë femrat si dhe për t’i ... Read More

Bleona Qerreti “harron” muzikën, këngëtarja në fushatën e Trump

24/10/2020

Bleona Qerreti duket se është shkëputur për pak nga muzika për t’iu dedikuar politikës. Këngëtarja ka nisur një fushatë në SHBA që të votohet për ... Read More

“Je nuse në familjen më kriminale”! Anëtari i PD i kthehet ashpër Rezarta Shkurtës: Lahesh në vaskë gjaku!

02/09/2020

Letra e një qytetari dedikuar diktatorit Enver Hoxha, që u publikua nga nusja e tij, Rezarta Shkurta, ka shkaktuar jo pak debate.Së fundi, është anëtari ... Read More

“A do ta falje tradhëtinë”/ Armina flet për marrëdhënien me Shkëlzenin: Do flisja të kuptoja arsyen

29/08/2020

Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj duke i kërkuar që t’i bëjnë disa pyetje, të cilave u është ... Read More

Blendi Fezviu “arratiset” në jug/ Gazetari karantinohet buzë detit

18/04/2020

Blendi Fevziu prej më shumë se një muaji i ka dedikuar emisionet e tij ndaj COVID-19. Pra mund të themi se pas mjekëve që janë ... Read More

‘Ai më thotë mos dil nga shtëpia, por këtu problem është pleqëria’, Ermal Mamaqi i dedikoi këngë mjekut infeksionist, reagon Pipero

01/04/2020

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllum Piperos, I cili së bashku me kolëgët e tij ndodhen në vijën ... Read More

Valbona Lalaj: “Haku jem” që ndezi njerëzit, si e shoh të ardhmen në muzikë

07/01/2020

Egla Xhemali – Një zë potent brendashkruar artistes që ia ka dedikuar jetën muzikës së mirë. Për të është mjaft e rëndësishme të shpërfaqë atë ... Read More

Hapet në Kaliforni muzeu dedikuar kanabisit

26/08/2019

Një muze dedikuar kanabisit, është hapur në Kaliforni. Muzeu është financuar nga një ueb-faqe i fokusuar tek përdoruesit e kanabisit, dhe i ka hapur dyert ... Read More

Nikka tregon se kujt i dedikohet kënga “Rrena”

04/05/2019

10:44 | 4 Maj 2019 10:44 | 4 Maj 2019 Nikka ka zbuluar nëse ia ka dedikuar dikujt këngën “Rrena”. Nikka ishte e ftuar mbrëmë ... Read More

Motrat Mustafa i gëzohen këtij suksesi me këngën “Çika e nanës”

01/05/2019

Motrat Mustafa javë më parë publikuan projektin dedikuar nënës. Ky projekt ishte më i veçantë ngase kënduan tetë motrat, madje një pjesë edhe nëna e ... Read More

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër 

14/04/2019

23:01 | 04/14/2019 Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa ... Read More