Tag: dasmën

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

07/04/2021

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e ... Read More

Policia në aksion, futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi, shpërndan gjoba

21/03/2021

Policia futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi. Këngëtari kosovar Afrim Muqiqi ka vendosur t’i mbajë dasmat që nga e sotmja. Në një video ... Read More

Fjolla Morina celebron dashurinë me Fisnik Sylën, çifti martohet në fshehtësi

10/12/2020

Këngëtarja Fjolla Morina duket se nuk ka pritur dasmën luksoze, por është celebruar me partnerin e saj, Fisnik Syla. Çifti duket se ka vendosur të ... Read More

“Zemra ime i përket dikujt tjetër”, dhëndri ndal dasmën në gjysmë, ja reagimi i nuses

07/11/2020

Dhëndri ndal dasmën në gjysmë. Deklarata e një dhëndrit kishte përlotur dasmorët gjatë ceremonisë së një dasme në Portugali. Bëhet fjalë për një çift nga ... Read More

Video përmbledhëse, gjithçka që ndodhi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit

10/04/2019

Video përmbledhëse, gjithçka që ndodhi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit Remzie Osmani, të shtunën ka martuar djalin e saj, Hamzën me Gëzimen. Ekipi ... Read More

Rita Ora merr vëmendje me veshjen në dasmën e miqve të saj

07/04/2019

Rita Ora merr vëmendje me fustanin blu dhe flokët kaçurrela teksa shkon në dasmën e Marc Jacobs dhe Char Defrancesco. Këngëtarja Rita Ora ishte në ... Read More

Shkurte Fejza shkëlqen në dasmën e vajzën, nuk e ndal vallen

30/03/2019

Këngëtarja Shkurte Fejza po shihet shumë e lumtur në dasmën e vajzës së saj.Sonte po mbahet dasma e vajzës së Shkurte Fejzës, Gresa Behlulit. Kjo ... Read More