Tag: Çunmulaj

“Jemi kaq të emocionuar”, Emina Çunmulaj  në pritje të ëmbël për herë të tretë

12/04/2021

Modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije ... Read More

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e foshnjës

11/04/2021

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë. Modelja e njohur, Emina Cunmulaj, është ndër më të pëlqyerat ndonjëherë. Ajo për vite të tëra jeton në ... Read More

Emina Çunmulaj kujton kohën e vështirë nga lufta në Kosovë: Këto imazhe i shihnim çdo ditë në televizor

18/02/2021

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi, modelja ka kujtuar periudhën e vështirë gjatë luftës ... Read More

Emina ndërton shtëpi në Mal të Zi: Sipas traditës ar në themel dhe një qingj të pjekur

01/11/2020

Edhe pse vitesh jeton në SHBA, ajo kurrë nuk harron tokën e saj. Emina Cunmulaj na i tregon shpesh dashurinë që e ka për vendlindjen, ... Read More

Modelja Emina Çunmulaj merr vendimin drastik. Ja çfarë thotë

06/10/2020

Emina Çunmulaj ka gjetur një mënyrë për të mos e shpenzuar kohën kot duke kaluar sa nga një rrjet social në tjetrin. Ish-modelja shqiptare ka ... Read More

Emina Cunmulaj poston foto me baltë në duar nga Mali i Zi: Kjo është toka jonë

13/09/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj, e cila prej vitesh jeton në SHBA gjithmonë tregon me krenari origjinë e saj. Prej disa javësh, ajo ndodhet ... Read More

 Modelja e njohur bëhet nostalgjike për ditëlindje: Pikërisht në këtë ditë 18 vite më parë…

12/09/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj feston sot 36 vjetorin e lindjes.  Këtë e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi  në Instagram, ku ... Read More

Emina Cunmulaj shqiptare 100%, ja çfarë i bën vajzave për drekë

18/08/2020

Emina Cunmulaj gatuan ushqime tradicionale shqiptare. Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj asnjëherë nuk e ka harruar vendin prej nga vjen.Madje nuk i ka harruar ... Read More

“Mos shikoni mediat”/ Emina Cunmulaj nis pushimet dhe jep mesazhin në rrjetet sociale

29/07/2020

Emina Çunmulaj duket se ka mundur frikën nga Koronavirus dhe ka vendosur ti dedikohet pushimeve. Në rrjetet sociale ajo ka postuar një foto buzë detit ... Read More

Emina Çunmulaj bën për herë të dytë testin e COVID-19: Ndihesh sikur do të dalin sytë vendit (Video)

22/07/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj ka realizuar për herë të dytë testin ndaj COVID-19, ku rezultoi negative. Lajmin e bëri me dije vetë modelja ... Read More

Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur: Është diçka më intime

09/04/2020

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj gjatë një lidhje me Skypë në emisionin ‘Rudina’ ka zbuluar talentin e saj të cilën e ka mbajtur të ... Read More

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

03/04/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për ... Read More