Tag: çuditshëm

Zbulohet jastëku që ju mundëson të pini birrë edhe kur fleni

24/10/2021

Një inovacion i çuditshëm është publikuar në rrjetet sociale. Në një video të ngarkuar në ‘Youtube’, është prezantuar një jastëk transparent, i cili po ashtu ... Read More

Top 20 linjat ajrore më të mira në botë për vitin 2021

21/07/2021

23:46 | 20 Korrik 2021 Ka qenë një vit i çuditshëm për industrinë e aviacionit, me shumë kompani ajrore që vendosin aeroplanë për pjesë të ... Read More

Pse na hapet goja kur shohim dikë tjetër që vepron njësoj?

01/06/2021

Detaji më i çuditshëm në lidhje me hapjen e gojës është “ngjitja” e saj. Ka shumë studime për këtë temë, kështu që ka disa shpjegime ... Read More

Ky moment nuk u pa në kamera, Verratti i tha Guardiolas “të heshtë”

29/04/2021

Momenti që nuk u pa në kamera, Verratti i tha Guardiolas “të heshtë”. Ka qenë një moment i çuditshëm gjatë gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ... Read More

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

23/03/2021

Në ‘Përputhen çdo natë ka përplasje mes të pranishmëve. Një debat i çuditshëm nisi në puntatën e sotme në Përputhen dhe gjithçka pas takimit të ... Read More

Milan merr vendim të çuditshëm, do shesë yllin e saj

06/03/2021

Vendim i çuditshëm, Milan do shesë yllin e saj. Në Spanjë ka dalë një lajm bombastik nga mediat e këtij vendi për të ardhmen e ... Read More

Elia dhe Princ Leka rrëfejnë jetën si prindër dhe planet për një fëmijë të dytë

16/02/2021

“Me një djalë”-është shprehja që e ka shoqëruar çdo grua shtatzënë e nuk na tingëlloi çuditshëm kur mësuam se edhe Elias i ndodhi gjatë shtatzënisë. ... Read More

Emri X Æ A-12 i djalit të Elon Musk nuk lejohet në certifikatë lindjeje

08/05/2020

Emri i çuditshëm i djalit të Elon Musk nuk do të lejohet në certifikatën e lindjes, sipas raporteve.Sipas TMZ, çiftit nuk i lejohet ligjërisht të ... Read More

E pazakontë: Fëmija lind “me bisht”, publikohen fotografitë

14/01/2020

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në botë! Një fëmijë identiteti i të cilit dhe familjes së tij nuk janë bërë të ditur ka lindur ... Read More

Mbani shënime! Ushqimet që sjellin fat të mirë për Vitin e Ri

31/12/2019

Mishi i derritTingëllon çuditshëm, por për disa kultura mishi i derrit simbolizon mirëqenie, përparim dhe ardhmëri. Veçanërisht fatsjellëse konsiderohet hunda e derrit, e cila nuk ... Read More

Receta me hudhër dhe qumësht shëron këto sëmundje

12/07/2019

Kombinimi i hudhrës me qumësht është një kombinim i çuditshëm, por është e vlefshme ta provoni dhe do ta shihni vet pse. Një numër i ... Read More

Forma e kërthizës tregon diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj

04/06/2019

Teoria studion formën e kërthizës dhe shpjegimi mund të të duket i çuditshëm, por nuk ka dyshim që do habitesh nga ajo që do tregojë ... Read More