Tag: Cristiano

Zotohet nëna e Ronaldos: Do ta bind Cristianon të kthehet në Sporting

13/05/2021

Nëna e Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro, ka thënë se do të bëjë përpjekje për ta bindur sulmuesit e Juventusit të kthehet në Sporting CP në ... Read More

“Dua të luaj me Cristiano Ronaldon”, deklaratw bombw nga Neymar

12/05/2021

Cristiano Ronaldo mund të përfundojë në Paris Saint Germain. Duke parë që Juventusi rrezikon të mbetet jashtë Champions League, Cristiano me shumë gjasa do të ... Read More

Ronaldon s’e duan më bashkëlojtarët, i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit

12/05/2021

Ronaldo i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit, bashkëlojtarët s’e duan më. Cristiano Ronaldo ka mbetur plotësisht i vetmuar në zhveshtoren e Juventusit, pasi bashkëlojtarët e ... Read More

Përfundon telenovela, Ronaldo vendos ta vesh këtë fanellë sezonin e ri

03/05/2021

Cristiano Ronaldo ka vendosur të mbetet te Juventusi. Mediat italiane kanë raportuar të hënën se ylli portugez dëshiron ta respektojë kontratën me ekipin nga Torino. ... Read More

Ronaldo dëshiron largimin nga Juventus

30/04/2021

“Gazzetta dello Sport”: Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi. Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Juventusi. Lajmin e bujshëm e ka dhënë “Gazzetta dello ... Read More

Mediat italiane: Duket vetëm si një fantazmë në fushë, Ronaldo a je aty?

26/04/2021

Mediat italiane e cilësojnë ronaldon si një fantazmë në fushë. Forma e tanishme e Cristiano Ronaldos është bërë shkak për shqetësim në Itali. Zemërimi i ... Read More

Ronaldo drejt largimit, tifozët e Juventusit shpërthejnë me akuza ndaj tij

25/04/2021

“Thjesht mbajeni rezervë” – Tifozët e Juventusit të mllefosur me huqjen e Ronaldos Cristiano Ronaldo ka dështuar të shënojë gol në tri ndeshjet e fundit ... Read More

“Ishte gabim blerja e Ronaldos?”

21/04/2021

Andrea Agnelli, e ka mbrojtur vendimin për ta blerë Cristiano Ronaldon, insisiton se pesë herë fituesi i “Topit të Artë” me prezencën e tij në ... Read More

Puna si shitëse dhe njohja me Ronaldon, Georgina Rodriguez vjen me dokumentar në Netflix

18/04/2021

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez do të ketë zyrtarisht një realty-shoë të saj, në formë dokumentari, i cili do të transmetohet në “Netfilx”. “Ky ... Read More

E konfirmon Pirlo: Ronaldo mungon ndaj Atalantës

17/04/2021

Ronaldo nuk do të luajë ndaj Atalantas Cristiano Ronaldo është jashtë skuadrës së Juventusit për përballjen e nesërme ndaj Atalantas. “Ne kemi një mungesë të ... Read More

Pepe: Do të doja që Ronaldo të rikthehej në Portugali

17/04/2021

Mbrojtësi veteran i Portos dhe ish-bashkëlojtari i Cristiano Ronaldos, Kepler Pepe ka deklaruar se do të dëshironte ta shihte Ronaldon të luante në Portugali. Pepe ... Read More

Lamtumirë Juventus, ky pritet të jetë ekipi i ri i Ronaldos

14/04/2021

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain dy opsionet reale për Ronaldon. Nëse Cristiano Ronaldo largohet nga Juventusi, ai ka të ngjarë të bashkohet me Real Madrid ... Read More