Tag: Coutinhos

Barcelona merr vendim përfundimtar pë Coutinhon

18/08/2021

Barça i jep një tjetër shans Coutinhos pas largimit të Messit. Philippe Coutinho qëndron edhe një sezon te Barcelona. Trajneri Ronald Koeman dhe sekretariati teknik ... Read More

Barcelona merr vendim befasues për Coutinhon

24/06/2021

Barcelona merr vendim për të ardhmen e Coutinhos mes problemeve të mëdha të dëmtimit. Philippe Coutinho duket se do të qëndrojë te Barcelona pavarësisht përpjekjeve ... Read More

Klubi anglez vihet pas Coutinhos

13/06/2021

Leicester City dëshiron transferimin e Coutinhos. Klubi anglez, Leicester City është skuadra më e fundit e interesuar për shërbimet e mesfushorit të Barcelonës, Philippe Coutinho. ... Read More

Del në shitje Coutinho, zbulohet arsyeja pse Barcelona e ka marrë këtë vendim

20/03/2021

Zbulohet arsyeja kryesore pse Barcelona kërkon shitjen e Coutinhos Mundo Deporitovo ka raportuar se Barcelona kërkon shitjen e Philippe Coutinhos, përpara se ky i fundit ... Read More

E ardhmja e Coutinhos sërish në dyshime

22/12/2020

Klauzola në kontratën e Coutinhos që shtyn Barcelonën ta shesë lojtarin në janar. E ardhmja e mesfushorit të Barcelonës, Philippe Coutinho prapë ka filluar të ... Read More

Coutinho – Juventus, ndodh e papritura

28/11/2020

Juventusi nuk planifikon transferimin e Coutinhos në janar. Juventusi nuk është duke tentuar që të transferojë Philippe Coutinhon nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit. ... Read More