Tag: çmendur

Në mes të festës, Rita Ora realizon një vallëzim ‘të cmendur’

05/07/2021

Rita Ora realizon një vallëzim ‘të cmendur’ në mes të festës. Rita Ora sjellë pamje nga festa. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka realizuar një ... Read More

Zbulohet ideja e ‘çmendur’ e Milanit pas kualifikimit në Ligën e Kampionëve

25/05/2021

Milan, zbulohet ideja e çmendur pas kualifikimit në Champions. Pasi ka siguruar kualifikimin në Champions, Milan mund të nisë punën për sezonin e ardhshëm. Përtej ... Read More

Buffon për një sfidë të çmendur do ta shtyjë pensionimin

20/05/2021

Buffon thotë se do ta shtyjë pensionimin për një sfidë të çmendur. Pensionimi nga futbolli mbetet opsion për Gianluigi Buffonin, megjithatë portieri 43-vjeçar thotë se ... Read More

Formacioni i ‘çmendur’ i Real Madridit nëse i realizojnë objektivat e tyre

11/03/2021

Ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Real Madridit nëse i realizojnë objektivat e tyre. Real Madrid pritet që në afatin veror të bëjë ... Read More

Messi shënon një gol të çmendur

10/03/2021

Gol i çmendur nga Lionel Messi. Lionel Messi i ka shënuar gol shumë të bukur Paris Saint Germainit. Messi shënoi për 1-1 në minutën e ... Read More

Transferi i çmendur nga Milani, Maldini po e sjell në San Siro yllin e madh

26/01/2021

Merkato e çmendur, Maldini transferon yllin e Ajax. Paolo Maldini nuk e ka ndërmend që të kursejë skuadrën në merkaton e janarit pasi goditja e ... Read More

Vesa larg nënës për Vitin e Ri, ju bën me lot me këto fjalë për të

02/01/2021

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë. Vesa Luma dhe Big Basta pritën vitin e ri ... Read More

Zbulohet shifra e çmendur që shpenzoi Sara Hoxha për look-un e saj në baby showerin e dytë

19/11/2020

Sara Hoxha shpenzoi shifrën e çmendur për look-un e saj në baby showerin e dytë. Ditët po kalojnë dhe Sara Hoxha po i afrohet pak ... Read More

Elita për këtë gjë është dembele derisa po përjeton shtatzëninë e dytë

13/11/2020

Për çka është dembele dhe me neps të çmendur Elita derisa po përjeton shtatzëninë e dytë? Elita Rudi dhe Gjiko janë nder çiftet më të ... Read More

Ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Real Madrid me tri super transferime

06/11/2020

Real Madrid përgatitet për epokën e re të ‘Galaktikëve’, ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ me tri super transferime. Real Madridi në verë synon ... Read More

Shënoi dy gola në derbin e “çmendur”, Ibra merr vëmendjen me këtë veprim

27/10/2020

Në derbin e xhiros së pestë të Serie A, Milan zhvilloi një ndeshje të “çmendur” kundër Romës, dhe Zlatan Ibrahimovic ishte i jashtëzakonshëm përsëri. Sulmuesi ... Read More

Sekreti që po i ndihmon gratë të humbasin pesë herë më shumë peshë

30/05/2020

Bota është çmendur për Keto-dietën, e cila ka pak karbohidrate dhe yndyrë të lartë, e menduar për të ndihmuar gratë të heqin kilogramët e tepërt ... Read More