Tag: Clasicos

Formacionet zyrtare të El Clasicos, Barcelona – Real Madrid

24/10/2020

Barcelona – Real Madrid, formacionet zyrtare të El Clasicos. Ka ardhur momenti për El Clasicon e parë për edicionin 2020/2021 mes Barcelonës dhe Real Madridit. ... Read More

Real Madrid 0-1 Barcelona: Notat e lojtarëve nga El Clasico e fundit sezonale në La Liga

02/03/2019

Barcelona fitoi me rezultat 0-1 ndaj Real Madridit në Santiago Bernabeu në kuadër të El Clasicos së dytë dhe të fundit për sezonin 2018/19 në ... Read More

Golashënuesit më të mëdhenj në histori të El Clasicos – Messi, Ronaldo dhe të tjerët

28/02/2019

Ylli argjentinas, Lionel Messi është golashënuesi më i madh në histori të El Clasicos apo ndeshjes mes dy skuadrave më të mëdha spanjolle, Real Madridit ... Read More