Tag: Clasicon’

Formacionet zyrtare të El Clasicos, Barcelona – Real Madrid

24/10/2020

Barcelona – Real Madrid, formacionet zyrtare të El Clasicos. Ka ardhur momenti për El Clasicon e parë për edicionin 2020/2021 mes Barcelonës dhe Real Madridit. ... Read More

Kjo është lista e Barcelonës për ‘El Clasicon’ kundër Real Madridit

23/10/2020

Lista e Barcelonës për ‘El Clasicon’ kundër Real Madridit. Të shtunën zhvillohet derbi më i madh i futbollit në botë. Barcelona në ‘Camp Nou’ pret ... Read More