Tag: çka

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

07/04/2021

Këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri. Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

“Pajtesa” e dërgon djalin në këtë vend, ky është reagimi i tij

07/03/2021

“Pajtesa” e “Çka ka shpija” deshi që djali i saj ta shohë këtë vend. Aktorja Fiona Gllavica është bërë nënë për herë të parë dhe ... Read More

Çka i ndodh organizmit tuaj nëse konsumoni çdo ditë oriz?

19/12/2020

A e dini se çka i ndodh organizmit tuaj nëse konsumoni çdo ditë oriz? Orizi është ndër ushqimet bazë të njeriut. Studimet e reja thonë ... Read More

Befason Shkurte Fejza, ja çka bën për tu dukur e gjatë sa burri

15/11/2020

Ja çka bën Shkurte Fejza për tu dukur e gjatë sa burri. Këngëtarja Shkurte Fejza është nga ato këngëtare që kurrë nuk bajatizohet. Këngët dhe ... Read More

Fjolla është me fat, ja çfarë dhurate i ka bërë i dashuri biznesmen

13/11/2020

Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, ja me çka u befasua sot. Fpjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura të mediave ... Read More

Elita për këtë gjë është dembele derisa po përjeton shtatzëninë e dytë

13/11/2020

Për çka është dembele dhe me neps të çmendur Elita derisa po përjeton shtatzëninë e dytë? Elita Rudi dhe Gjiko janë nder çiftet më të ... Read More

Genta e bën këtë gjë për popullin turk

31/10/2020

Ja çka bën Genta për popullin turk. Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Turqinë, në qytetin Dode Dodekaneze, ku lëkundjet janë ndjerë deri në ... Read More

Mes Ledrit e Kides çka po ndodh?

24/10/2020

Çka po ndodh mes Ledrit e Kides? Menjëherë tek një bashkëpunim. Kështu kanë nisur të aludojnë së fundmi edhe fansat e Ledri Vulës dhe Kidës, ... Read More

‘Zhduket’ Eden Hazard!

21/10/2020

Askush nuk e ka parë Hazardin që tre javë, çka po ndodh me të? “Diçka po ndodh me Hazard”, shkruan gazeta AS, e cila është ... Read More

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

21/10/2020

Ariana 3 vjeçe, e njëjta dhe sot veç çka është rritur. Falë fotografive njerëzit i ruajnë momentet më të bukura që me kalimin e kohës ... Read More

Koha e mandarinave: Kujdes nëse hani shumë, mund të përfundoni te mjeku

07/12/2019

Prej muajit nëntor nis një periudhë disa-mujore në të cilën konsumohen mandarinat. Por, çka i bën shëndetit tuaj ngrënia e tyre? Mandarinat shpesh ngatërrohen me ... Read More