Tag: çiftet

Dafina dhe Dj Geek më të dashuruar se kurrë, çifti pushime në borë

14/01/2021

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. SHpesh është përfolur për lidhjen dhe ndarjen e tyre, por ... Read More

Keisi flet për raportet me babanë e Stresit: Është një ndër njerëzit e mi të preferuar

04/01/2021

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur për shkak të gjithë ulje-ngritjeve që ka kaluar marrëdhënia e tyre. Mirëpo,  dashuria e madhe ... Read More

Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

01/01/2021

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë ... Read More

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi shijojnë dashurinë e tyre. Jeta e ish-gruas së reperit, nga shamia te partneri i ri

26/12/2020

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të diskutuara. Ajo që dikur nisi si një marrëdhënie pune në muzikë, shpejt u shndërrua në ... Read More

Ia kërkuan ndjekësit në Instagram, Elita publikoi bisedën e fundit me Gjikon

25/12/2020

Një ndër çiftet e pëlqyer dhe shumë të komentuar të showbizit janë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi. Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ... Read More

Arbana tregon ‘të këqijat’ e të pasurit Eduartin si partner

20/12/2020

Ata janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku. Fjala është për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, të cilët kanë dhe ditëlindjen në ... Read More

Këto janë super ndeshjet në shortin e Ligës së Kampionëve, kryesorja Barcelona – PSG

14/12/2020

Këto janë çiftet e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Është kompletuar shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, me kampioni në ... Read More

Andrra zbulon për çfarë debaton më shumë me Sinanin: Më thotë se…

28/10/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Së fundmi partnerja e këngëtarit Hoxha ka zgjedhur të ndajë disa ... Read More

“Jam me fat që të kam”, Big Basta i dedikon fjalët më të ëmbla partneres

17/10/2020

Big Basta dhe Vesa Luma janë padyshim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja është larguar prej kohësh nga Shqipëria dhe janë ... Read More

Ribashkohen Fero dhe Arbenita, modelja poston videon e ëmbël pranë reperit

09/10/2020

Fero dhe Arbenita, një ndër çiftet më të komentuar të shobbiz-it janë ribashkuar . Këtë e konfirmoi vetë modelja me anë të një postimi në ... Read More

UEFA vendos, ja me kë do të përballet Tirana

18/09/2020

UEFA ka vensosur për ndarjen e grupeve para hedhjes së shortit për të përcaktuar çiftet e fazës “play off” në Ligën e Kampioneve dhe atë të Europës. ... Read More

“Sa kam shalën ti je i gjithi”/ Sherr tek “Përputhen” Arisin: S’ta jap luksin të bësh protagonisten, s’je femër…

10/09/2020

Kanë nisur përplasjet tek emisioni “Përputhen”, ku çiftet njihen me njëri-tjetrin. Arisi u prezantua dhe kërkoi që të shfaqte natyrnë e tij të veçantë, teksa ... Read More