Tag: çift

Graniti dhe Leonita po bëhen prindër për herë të dytë, çifti publikon foton më të ëmbël

15/01/2021

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik. Ata janë përherë në qendër të medieve ... Read More

Foto e rallë/ Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij në 2001 në Holandë

07/01/2021

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka postuar një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në Holandë: Para se të ... Read More

Rrëfehen Alban Skënderaj dhe Miriam Cani: Nga takimi i parë në Zvicër, te zënkat në çift

12/12/2020

Mirami dhe Albani kanë qenë gjithmonë një çift i bukur kopertinash, por që kur familja e tyre është zgjeruar, në fillim me Amelinë dhe së ... Read More

Goldi publikon foton e parë me djalin, vjen me mesazh prekës

30/11/2020

Gold Ag dhe Ermira Shkodra tani janë një çift tejet i dashur për publikun. Ata i dhanë fund beqarisë pak muaj më parë me një ... Read More

Përse në familje një person infektohet me Covid-19 dhe tjetri jo?

19/11/2020

Rastet në të cilat në një familje ose dhe në një çift një partner infektohet dhe tjetri jo janë të shumta dhe ka qenë gjithnjë ... Read More

3 këshilla se si ta largoni mërzinë

08/11/2020

Jeta në çift ka gjithmonë uljet dhe ngritjet e saj. Por në rastet kur ka konflikte, menaxhimi i mirë i tyre do të ishte çelësi ... Read More

Çfarë duhet të bëni kur lidhja bëhet monotone

01/11/2020

Mos u shqetësoni nëse ndjeni që kohët e fundit ju ka pushtuar monotonia në çift. Ka miliona mënyra për ta bërë më pak të mërzitshme ... Read More

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

30/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar. Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një ... Read More

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

29/10/2020

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, ... Read More

Bora Zemani i jep fund lidhjes me Donald Veshaj, çifti fshin fotot dhe largojnë njëri-tjetrin nga Instagrami

13/08/2020

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u konfirmuan si çift vetëm pak kohë më parë. Çifti nisi të postonte foto së bashku dhe të flisnin edhe ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

01/07/2020

DashiKlima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet akoma me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ja kaloni mjaft mire ne krahët e personit qe ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 25 qershor 2020

25/06/2020

Dashi Do e shijoni ne pafundësi sot ëmbëlsinë e jetës suaj ne çift dhe do përjetoni emocione dhe kënaqësi pa fund. Do ndiheni me te ... Read More