Tag: Christian

Ylli i madh po largohet nga Interi, afër kthimit në Premierligë

16/01/2021

Lojtari i njohur po largohet nga skuadra e Interit? Christian Eriksen pas largimit nga Tottenham Hotspur nuk e ka gjetur vetën si duhet dhe si ... Read More

Real apo Atletico? – Ku është e ardhmja e Eriksen

02/01/2021

Eriksen i ofrohet Real Madridit dhe Atletico. Christian Eriksen kishte kaluar në Inter janarin e vitit të kaluar, por ai nuk është i përshtatshëm për ... Read More

Shkëmbim spektakolar, Manchester United – Inter

27/12/2020

Shkëmbim spektakolar: Eriksen në Old Trafford, ylli i United te Inter. Christian Eriksen është njëri nga lojtarët më të përfolur kohët e fundit. Danezi nuk ... Read More

Man Utd identifikon pasuesin e Pogbas

15/12/2020

Ylli i Interit, pasues i Pogbas te Man Utd. Christian Eriksem mund të rikthehet në Premier League që në janar, Interi dëshiron ta shesë mesfushorin ... Read More

Granit Xhaka në janari transferohet të gjiganit nga Serie A

12/12/2020

Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar, ndërsa destinacione të ardhshme për të mund të jenë PSG-ja, Bayern Munichu ose Arsenali. Nga “revolveristët” ... Read More

Drejtori i Interit: Eriksen mund të mos luaj më për ne!

28/11/2020

Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, nuk do të luaj më për Inter deri në janar ku parashihet edhe transferimi i tij në një skuadër tjetër. ... Read More

Milan hyn në garë për dështakun e Interit!

26/11/2020

Agjenti i Christian Eriksen ka filluar të ofrojë klientin e tij të disa ekipe, me AC Milan dhe Arsenal midis klubeve të interesuara. Eriksen ka ... Read More

Deklaratë bombë nga Italia: Milani dhe Napoli mund të fitojnë titullin e Serie A këtë sezon

19/11/2020

Ish-portieri i Milanit, Christian Abbiati ka thënë se Rossonerët dhe Napoli mund të luftojnë për Scudetton e këtij sezoni në Serie A. 43-vjeçari, i cili ... Read More

Eriksen i dëshpëruara: Ky nuk është Interi që ëndërroja

13/11/2020

Eriksen: Ky nuk është Interi që ëndërroja. Christian Eriksen e pranon që përvoja te Interit nuk është ajo ëndërronte dhe se është i hapur për ... Read More

Lajm i keq për Interin, ylli i madh po largohet nga skuadra

10/11/2020

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit. Christian Eriksen mund të largohet nga Inter në afatin kalimtar të janarit, sipas medieve ... Read More

Klopp po e kërkon ‘dështakun’ e Interit

02/11/2020

Nuk po “dhez” te Interi, Eriksen po kërkohet nga Kloppi. Mund të mbyllet në janar aventura e Christian Eriksen te Interi. Mesfushori danez i cili ... Read More

E papritur, Eriksen po largohet nga Inter

29/10/2020

Eriksen largohet nga Interi në janar. Mediet italiane pretendojnë se Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar. Eriksen nuk është i kënaqur me ... Read More