Tag: Castillejo

Arrihet marrëveshja, lojtari i Milanit po transferohet në La Liga

12/10/2021

Anësori i Milanit, Samu Castillejo është duke mbyllur një kalim në Getafe – sipas Calcio Mercato. Të dy klubet kanë arritur një marrëveshje verbale mbi ... Read More

Milan merr vendim për Castillejon

09/09/2021

Samu Castillejo, do të qëndrojë në AC Milan të paktën deri në janar, raporton Calciomercato. CSKA Moska ishte në bisedime për ta nënshkruar atë, por ... Read More

Kur të gjithë prisnin largimin e Castillejo nga Milan, ndodh e paprituar me të ardhmën e spanjollit

07/09/2021

Diskutimi rreth shitjes së Samuel Castillejo vazhdon. Spanjolli është në shitje pasi përfaqëson një lojtar jashte projektit të skuadrës së Stefano Piolit. Maldini dhe Massara ... Read More

Largim i madh nga Milani

04/09/2021

Nga Milani mund të largohet një super-lojtar. Samu Castillejo mund të largohet nga AC Milan. Calciomercato raporton se klubi është në bisedime me CSKA Moskën ... Read More

Sulmuesi anësor i Milanit transferohet në Rusi

03/09/2021

Sulmuesi i Milanit, Samu Castillejo po i afrohet bashkimit me skuadrën ruse CSKA Moskë në një marrëveshje huazimi. Sipas Maxim Fridman të Eurostavka shkruan në ... Read More

Lamtumirë Milan, edhe një tjetër largim i madh

30/08/2021

Castillejo largohet nga Milan por mbetet akoma në Serie A. Samu Castillejo përfundimisht nuk do të jetë pjesë e Milanit për sezonin e ri. Kjo ... Read More

Gazetari i njohur zbulon përforcimin e fundit të Milanit

28/08/2021

Gazetari Carlo Pellegatti, raporton se AC Milan ka zgjedhur zëvendësuesin e Samuel Castillejo nëse ai transferohet në Getafe. AC Milan janë në favor për ta ... Read More

Mesfushori i Milanit drejt Spanjës

10/04/2021

Castillejo drejt rikthimit në La Liga, tri skuadra pas tij. Milani e ka nxjerr në shitje sulmuesin spanjoll Samu Castillejo. Anësori këmbëshpejtë është pjesë e ... Read More

Milan – Atletico Madrid po e bëjnë shkëmbimin e madh

27/12/2020

Simeone troket për Castillejo! Milani mendon për dy objektiva te Atletico Madrid. Milani po shijon këtë fund vit 2020 në krye të tabelës pas fitores ... Read More

Milan vendos të largojë lojtarin startues të skuadrës

21/11/2020

“Adios” Castillejo? Milani vendos çmimin për merkaton e janarit. Dy pretendente gati. Samu Castillejo ka humbur pozicionin e tij titullar dhe mund të paketojë bagazhet ... Read More

Dy gjigantët spanjoll pas Castillejo, si do të vendos Milan?!

12/11/2020

Anësori i Milanit Samu Castillejo nuk po përjeton momentin më të mirë për momentin, pasi ka humbur vendin e tij në 11-shën shartuese. Siç raporton ... Read More