Tag: Campbell

Pse VIP-at po bllokojnë Instagramin për 24 orë? Zbuloni arsyen

17/09/2020

Shumë të famshëm si Kim Kardashian, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Naomi Campbell, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Sacha Baron Cohen, Naomi ... Read More

Rrëfehet Naomi Campbell: Kam qenë viktimë e racizmit

26/04/2019

Naomi Campbell, ndonëse është një prej modeleve më të famshme në botë, e cilëson veten ende një viktimë të diskriminimit racor. Në një intervistë të ... Read More

Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

15/04/2019

Liam Payne i ka dhënë fund romancës me Naomi Campbell. Liam Payne dhe Naomi Campbell pas katër muajsh romancë, i ka ndarë rrugët, shkruan lajmi.net. ... Read More

Naomi Campbell flirton me Liam Payne në rrjetet sociale

21/01/2019

Njëra prej manekineve më të mira britanike, Naomi Campbell, ka flirtuar në rrjetet sociale me këngëtarin Liam Payne. 25-vjeçari duket se ka simpati për femrat ... Read More