Tag: Calhanoglu

Milan merr super lajm nga Theo Hernandez dhe Calhanoglu

16/01/2021

U dyshua për infektim me COVID-19, por Theo Hernandez dhe Calhanoglu i kthehen stërvitjeve me Milanin. Dyshja e Milanit, Theo Hernandez dhe Hakan Calhanoglu nuk ... Read More

Calhanogl ka një mesazh për tifozët pas humbjes nga Juventusi

07/01/2021

Calhanoglu, fjalë lideri pas humbjes! Mesazhi i turkut për tifozët kuqezi. Hakan Calhanoglu tashmë është totalisht një lider i Milanit. Një futbollist që nuk dorëzohet ... Read More

Calhanoglu rrit kërkesat për Milanin

28/12/2020

Calhanoglu dëshiron rritje page. AC Milan dhe përfaqësuesit e fubtbollistit turk, Hakan Calhanoglu, janë në bisedime për kontratën e re. Bisedimet ndërmjet AC Milan dhe ... Read More

Vjen lajmi i shumëpritur për Rosonerët: Calhanoglu-Milan, lajmi i fundit

22/12/2020

Calhanoglu-Milan, afron rinovimi. Hakan Calhanoglu mund të vazhdojë aventurën e tij në Milano për vitet e ardhshme. Çështja e rinovimit është bërë shumë e nxehtë ... Read More

Përfundon takimi Maldini-Stipic, mësohet se a u arrit marrëveshja për rinovimin e Calhanoglu

16/12/2020

Përfundon takimi Maldini-Stipic, nuk ka marrëveshje për rinovimin e Calhanoglu. Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy ... Read More

Dridhet Milani, Calhanoglu lë Rosonerët

16/12/2020

Calhanoglu lë Milanin por jo Serie A. AC Milan do të duhet të përballet me faktin që Hakan Calhanoglu do të largohet këtë janar ose ... Read More

Ylli i madh afër rinovimit me AC Milanin

15/12/2020

Çalhanoglu afër rinovimit me AC Milanin. Reprezentuesi i Hakan Çalhanoglut do takohet me Milanin nesër për të diskutuar rinovimin e kontratës. Sipas Tuttosport, të dy ... Read More

Agjenti i Calhanoglut takohet me drejtuesit e Milan, çka do tw ndodh?

15/12/2020

Të mërkurën takimi mes Milanit dhe agjentit të Calhanoglu. Këto janë ditë të rëndësishme për të ardhmen e Hakan Calhanoglu dhe për rinovimin me Milanin ... Read More

Manchester United në aksion, nis kontaktet me yllin e Milanit

27/11/2020

Hakan Calhanoglu mund të ndryshojë ekip qysh në janar. Sipas Tuttosport, Manchester United tashmë kanë kontaktuar agjentin e Hakan Calhanoglu për të diskutuar për një ... Read More

Calhanoglut – Manchester United, vjen lajmi i fundit nga Italia

31/10/2020

Manchester Unitedi është i interesuar në transferimin e mesfushorit kreativ të Milanit, Hakan Calhanoglu. Këto raportime kanë ardhur pasi bisedimet për kontratën e re mes ... Read More

Zbulohet arsyeja pse Calhanoglu e refuzoi Juventusin, arsyeja nuk është Milani!

31/10/2020

Hakan Calhanoglu mund ta shijojë edhe Premierligën. Ole Gunnar Solskjaer e do në ‘Old Trafford’. Sipas BILD, ylli i Milanit, Hakan Calhanoglu, ka refuzuar gjatë ... Read More

Calhanoglu refuzon gjigandët e mëdhenj për Milanin

28/10/2020

Superkontrata nga Manchester dhe sirenat spanjolle, por Calhanoglu do vetëm Milanin! Në shtëpinë kuqezi, kryefjala e ditës nuk është vetëm rinovimi i Gigio Donnarumma, por ... Read More