Tag: Bylyku

Paskemi dasmë, Olsi dhe Egli vendosin datën e martesës

20/12/2021

Olsi Bylyku i ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E diell” ka zbuluar se ai dhe Egli kanë menduar të bëjnë një dasmë duke treguar edhe ... Read More

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

28/09/2021

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë të ... Read More

“Më ka ndjekur një lezbike”, moderatorja rrëfen historinë e çuditshme

27/09/2021

Ester Bylyku , prezantuesja e “Glamour Zone” në Ora News gjithmonë pret rrëfimet e papritura të të ftuarëve të saj, por këtë radhë ajo rrëfeu ... Read More

Nga dashuria që ka për Olsin tek planet për t’u bërë mama, Egli rrëfehet pa dorashka

03/08/2021

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një nga çiftet më simpatik të showbizit. Ata kanë disa vite të dashuruar dhe lidhja e tyre tashmë është ... Read More

Nga martesa tek planet për fëmijë, Olsi dhe Egli i thonë të gjitha

09/05/2021

Të gjithë jemi njohur tashmë me të dashurën simpatike të aktorit të humorit Olsi Bylyku. Dyshja janë thuajse të pandarë, dhe gjithnjë pranë njëri-tjetrit në ... Read More

Olsi Bylyku rrëfen momentin e sikletshëm me aktorin e njohur: Më puthi 6 herë në buzë, nuk ndalonte

12/04/2021

Aktori i humorit, Olsi Bylyku i ftuar në emisionin “Expuls”, foli rreth skenës së puthjes në buzë me Albano Bogdon në filmin “Falco”. Olsi tregoi ... Read More

“Para dhe pas kredisë”, Olsi Bylyku tregon ndryshimin ndër vite

10/07/2020

Aktori i dashur për publikun, Olsi Bylyku është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan dhe batuta me ndjekësit e tij. I cilësuar si një ... Read More

Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres për modelen në klip: Ishte shumë e bukur, Eglit i iku truri

03/07/2020

Aktori i dashur për publikun Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbiz. I ftuar në emisionin ... Read More

Olsi rrethohet nga vajzat në jaht, ja reagimi i partneres së tij (Video)

30/06/2020

Aktori Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar. Dyshja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Olsi Bylyku dasmë me Eglin, çifti pas bashkëjetesës, gati për martesë

23/05/2020

Lidhja e aktorit të humorit Olsi Bylyku me Eglin vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave. Lidhja e çiftit u zbulua vitin e ... Read More

E ftoi 3 herë në emision por nuk i shkoi, moderatorja e quan Çiljetën ‘ të ftuarën më jokorrekte’

30/04/2020

Moderatorja e emisionit “Glamour Zone” të TV Ora, Ester Bylyku e ka cilësuar këngëtaren Çiljeta Xhilagën si të ftuarën më jokorrekte. I ftuar në emisionin ... Read More

“Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero”, Olsi Bylyku i kushton këngë koronavirusit: O virus na erdhe si skuth

03/04/2020

Aktori i dashur për publikun, Olsi Bylyku nga izolimi i ka kushtuar këngë koronavirusit, i cili ka shkaktuar 17 viktima deri më tani në vendin ... Read More