Tag: bukuroshe

Vajza e vogël e Njomzës rregullohet vet për ditëlindjen e vëllaut, shikoni si po duket

22/01/2021

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës. Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo. Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime ... Read More

Kjo bukuroshe qenka vajza e deputetes Fatmire Kollçaku

09/01/2021

Kjo është vajza bukuroshe e deputetes Fatmire Kollçaku. Fatmire Kollçaku me profesion është mjeke, por e kyçur prej vitesh në fushën e politikes, ku edhe ... Read More

Vajza e vogël e Njomzës shfaqet e veshur me më stil se asnjëherë më parë

30/11/2020

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës. Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo. Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime ... Read More

Don Xhoni godet në cak, e bën për veti femrën me të bukur shqiptare

26/11/2020

Kjo është e dashura bukuroshe e Don Xhonit. Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, tashmë ka hedhur pas krahëve lidhjen me të dashurin e saj, Leonard ... Read More

“Mirupafshim korona”, Lei Kraja fiton betejën me virusin dhe shijon ditën e parë të lirisë

23/11/2020

Moderatorja bukuroshe Lei Kraja njoftoi pak ditë më parë se ishte infektuar me Covid-19, duke u detyruar kështu që emisionin e saj ta prezantonte nga ... Read More

Kjo ndodh kur bëhen bashkë vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit!

22/11/2020

Vajzat bukuroshe të Naim Krasniqit mblidhen në këtë vend. Naim Krasniqi është kantautori i mirënjohur kosovar, shumë i pëlqyer kudo ku ka shqiptar. I vlerësuar ... Read More

Me kë e ka Adrola? Shpërthen modelja: Ndjej keqardhje për njerëzit që më gënjejnë

21/11/2020

Adrola Dushi ka tërhequr sërish vëmendjen, pasi modelja bukuroshe në Instatrory i drejtohet njerëzve që gënjejnë. Edhe pse në fund të postimit ka shkruar “e ... Read More

Një bukuroshe tejet tërheqëse, njihuni me asistenten e Ramush Haradinajt

17/11/2020

Njihuni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt. Është koha të njiheni me asistenten bukuroshe të Ramush Haradinajt. Femrat shqiptare përveç që janë të pargatitura, madje ... Read More

Besoni ose jo, kjo është Afrona pa pikë grimi

15/11/2020

Pamja e Afrona Dikes pa make-up. Po, Afrona Dika është tamam bukuroshe, madje edhe kur shfaqet thjesht, ajo sërish duket shumë bukur. Në përgjithësi femrat, ... Read More

Vajza i është bërë gati për martesë, njihuni me vajzën e madhe bukuroshe të Fjolla Morinës

09/11/2020

Fjolla Morina na prezanton me vajzën e saj të madhe e bukuroshe. Skena muzikore kosovare ka nxjerrë shumë këngëtare të dalluar e emra të dëshmuar. ... Read More

Edona Llalloshi prezanton familjen e madhe të saj

29/10/2020

Kjo është familja e madhe e Edona Llalloshit me shumë bukuroshe. Këngëtarja Edona Llalloshi është nga emrat e njohur të muzikës, që publikut i fali ... Read More

Bleonida Pepshi: Fotot provokuese të afrojnë më shumë me publikun

24/10/2020

Një vajzë e re dhe me shumë vullnet për punë, një bukuroshe kosovare në Zvicër. Është kjo Bleonida Pepshi, e cila ka zgjedhur që bukurinë ... Read More