Tag: Brad

Angelina Jolie nxjerr në shitje dhuratën miliona dollarëshe nga Brad Pit

09/02/2021

Angelina Jolie ka nxjerrë në ankand pikturën e Winston Churchill, që u ble për të nga Brad Pitt si një dhuratë. Pitt dhe Jolie, janë ... Read More

Brad Pitt në lidhje të re me modelen gjermane, ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën

27/08/2020

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë ndarë që prej vitet 2016, por duket se ende nuk po finalizojnë dot divorcin. Së fundmi, arsyeja ishte se ... Read More

‘Lufta’ ka mbaruar, Brad dhe Angelina marrin një vendim rreth kujdestarisë së fëmijëve

05/04/2019

‘Lufta’ ka mbaruar, Brad dhe Angelina marrin një vendim rreth kujdestarisë së fëmijëve Gjërat më në fund po qetësohen. Kanë kaluar katër muaj që kur ... Read More

Një delegacion i lartë i Këshillit kombëtar të sigurisë së SHBA-ve viziton sot Kosovën

27/02/2019

Përfaqësues të lartë të Këshillit Kombëtar të Sigurisë në Amerikë, John Erath dhe Brad Berkley do të qëndrojnë sot në një vizitë në Kosovë. Ata ... Read More

Charlize Theron tregon se pse nuk ka të dashur

18/02/2019

Në fillim të muajit, mediat e huaja shkruan se aktorët Charlize Theron dhe Brad Pit ishin në një marrëdhënie sekrete. Megjithëse shumë prej tyre tashmë ... Read More

Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

13/02/2019

Brad Pitt, Jennifer Aniston, Jamie Foxx dhe shumë yje të tjera janë në skenën hollivudiane për shumë vite, mirëpo përkundër moshës së tyre, ata vazhdojnë ... Read More

Brad Pitt mori pjesë në festën e ditëlindjes së ish-gruas Jennifer Aniston

10/02/2019

Hamshori hollivudian, Brad Pitt, ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së 50-të të ish gruas së tij, Jennifer Aniston. Festa është mbajtur të shtunën ... Read More

Angelina dhe Pitt takohen fshehurazi në Los Angeles

01/02/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u takuan dy herë javën e fundit në mënyrë që të finalizonin detajet rreth kujdestarisë së fëmijëve të tyre pas ... Read More

Brad Pitt dhe Charlize Theron e nisën lidhjen pasi e xhiruan një reklamë bashkë

21/01/2019

Brad Pitt dhe Charlize Theron janë takuar në vitin e kaluar gjatë xhirimit të një reklame – bëjnë të ditur burimet e revistës People. Ditë ... Read More

Pitt në lidhje me Theron – me të cilën i ka njoftuar ish i fejuari i saj, Sean Penn

20/01/2019

Hamshori hollivudian, Brad Pitt, thuhet se është në lidhje me bukuroshen e ekranit, Charlize Theron, e cila është 12 vjet më e re se ai. ... Read More

Edhe pse janë marrë vesh rreth kujdestarisë së fëmijëve, Jolie ia ndalon Pittit të takohet me ata

09/01/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt tashmë ka kohë që janë shkurorëzuar edhe përmes proceseve gjyqësore. Megjithëse janë marrë vesh edhe sa i përket kujdestarisë së ... Read More