Tag: Boriçi”

Shqipëria kundër Andorrës, për ta kthyer shpresën dhe besimin

25/03/2019

Ende pa u shëruar “plagët” e asaj humbjeje me pasoja në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë, që presupozohej skuadra për t’u lënë pas për ëndrrën “Europian”, ... Read More

Statistikat e tmerrshme të Panuccit me Shqipërinë

23/03/2019

FSHF ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me Panuccin, pas humbjes së Shqipërisë 0-2 në “Loro Boriçi” nga Turqia.“Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën ... Read More

Tifozët e goditen me shishe Berishën

23/03/2019

Kombëtarja Shqiptare është mposhtur 2-0 në “Loro Boriçi” nga Turqia.Gol në këtë ndeshje shënoi edhe mesfushori i Milanit, Calhanoglu dhe vrapoi të festojë poshtë tribunës ... Read More