Tag: Blunt

“Ke për ta kërkuar këtë moment me thikë në dorë, kur të të tradhëtojë”/ Dj Blunt dhe Real 1 nuk kursejnë as Sara Hoxhën

27/07/2020

Armiqësia e Dj Blunt dhe Real 1 ndaj Ledri Vulës prej kohësh vijon edhe në media. Shpesh këngëtarët nuk i kanë kursyer kritikat ndaj njëri-tjetrit ... Read More

Blunt: Unë gjithë kam qenë baba i repit

06/04/2019

Blunt përmes një videoje në Instagram, ka thënë disa fjalë për repin shqiptar. Blunt ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën ... Read More

“Tito” vjen nga Shaolin Gang

05/04/2019

Blunt dhe Real apo siç njihen në publik Shaolin Gang, sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri. Shaolin Gang kanë publikuar këngën e re ... Read More

DJ Blunt dhe Real 1 i këndojnë Kësulëkuqes

11/01/2019

Para tre javëve sollën këngën e re dhe duket se nuk e kanë ndërmend të ndalen. DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin më ... Read More