Tag: biznesmenin

Partnerja në “arrest shtëpie” në Kukës, Fisnik Syla i bën surprizën më romantike Fjolla Morinës

29/10/2020

Këngëtarja Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin kosovar Fisnik Syla vetëm pak ditë më parë. Me anë të postimeve në ‘Instastory’, këngëtarja ka treguar se ... Read More

Partneri feston ditëlindjen, këngëtarja e surprizon me dhuratat luksoze (Foto)

25/09/2020

Këngëtarja Genta Ismajli po jeton historinë më të bukur të dashurisë me biznesmenin turk Hysen Usta. Ky i fundit ka treguar se është shumë romantik ... Read More

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

03/04/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për ... Read More

U përfol për një lidhje me biznesmenin e pasur/ Reagon ish-miss Kosova, ja e vërteta

13/01/2020

Lidhja mes ish-miss Kosovës, Agnesa Vuthaj me biznesmenin indian ishte në qëndër të vëmendjes ditën e sotme. Biznesmeni, 23 vite më i madh se ish-missi, ... Read More

Hajdar Beqa tregon për raportet e tij me njeriun e dyshuar për fajde e që PDK e ka denoncuar

23/05/2019

Skandali i fundit i përfshirjes së disa personave me fajde, duke e përfshirë edhe biznesmenin Rrahim Hashimi, ka ngjallur reagime të shumta. Kjo pasi, që ... Read More

Minsitri Cakaj shkarkon Rrahim Pacollin nga pozita e konsullit të nderit të Shqipërisë në Kosovë

16/04/2019

Ministri në detyrë i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka shkarkuar biznesmenin Rrahim Pacolli nga pozita e konsullit të nderit të Republikës së Shqipërisë në ... Read More

Skadon paraburgimi shtëpiak për të akuzuarit në rastin “Perandoria”

06/02/2019

6 Shkurt 2019 / 10:42 Sot skadojnë 30 ditë paraburgim shtëpiak për biznesmenin Orce Kamçev, ish drejtorin e BSK-së Sasho Mijallkov si dhe për pronarin ... Read More

“Trust”, 6 vjet burg për biznesmenin Sead Koçan

20/07/2018

20 July 2018 / 15:58 Gjashtë vite burg për biznesmenin Sead Koçan ndërsa tre vjet për të akuzuarin e dytë, Vasilie Aviroviq. Gjykata Penale shpalli ... Read More