Tag: Bieta

Pse këto moderatore shqiptare i marrin fëmijët me vete në punë?

07/04/2021

Moderatoret shqiptare Pak ditë më para Bieta Sulo ndau disa pamje nga ambientet e ‘Top Channel’, aty ku shihej se pak para nisjes së emisionit ... Read More

Moderatorja flet për periudhën më të vështirë të jetës: Më vinte për të qarë…

13/10/2020

Moderatorja Bieta Sulo gjatë emisionit të pasdites ‘Ftesë në 5’ ku u diskutua rreth problemeve me shëndetin mendor, tregoi një ndër periudhat më të vështira ... Read More

Vajza e Albanit ka ditëlindjen, Bieta Sulo i bën dhuratën e veçantë: Për njeriun tim të shtrenjtë

24/06/2020

Bieta Sulo, moderatorja e njohur ka treguar gjithmonë se me vajzën e Albanit, Joelle, ka një marrëdhënie shumë të mirë. Një gjë e tillë shihet ... Read More

Klajda Gjosha rrëfen talentin e zbuluar gjatë karantinës (dhe nuk është gatimi)

01/05/2020

Ish-ministrja Klajda Gjosha, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Në studio ajo foli se si po e kalon këtë periudhë izolimi. ... Read More

E ka mbledhur mendjen! Këngëtarja shqiptare nuk do t’ia dijë për kilet e tepërta

11/01/2020

Të enjten që shkoi, e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” nga Bieta Sulo, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Greta Zani. Ajo ka ... Read More