Tag: Berishës

Varroset muzikanti i njohur kosovar

06/03/2021

I jepet lamtumira e fundit Valton Berishes, kitaristit te bendit Purgatory Sot, në Peje iu dha lamtumira e fundit kitaristit të bendit Purgatory, Valton Berisha. ... Read More

Nora Istrefi kujton ish-vjehrrën: Më ke dashur, ke qenë gjithmonë shoqja ime

09/01/2021

Ditën e sotme nëna e Robert dhe Patris Berishës ndërroi jetë. Lajmin e hidhur e dha i pari Patrisi i cili me një status të ... Read More

Përflitet prej kohësh se është në lidhje me Robert Berishën, modelja zbulon statusin e saj aktual

28/10/2020

Historia e dashurisë mes Robert Berishës dhe modeles Jessica Kadiu bëri bujë në media pak kohë më parë. Ndonëse, modelja ka treguar se ajo e ... Read More

Armina dhe Shkëlzeni festojnë përvjetorin, blogerja ndan fotot e veçanta

24/10/2020

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, kujton me një seri fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes me djalin e ish kryeministrit Berisha. Nga pushimet ... Read More

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

24/10/2020

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

15/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

14/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

2 vite nga debati i bujshëm/ Ja çfarë thotë Robert Berisha për Tunën

05/02/2020

Debati mes Robert Berishës dhe Tuna Sejdiu ka qënë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë në media. Dyshja nuk i kanë kursyer ... Read More

Mediet në Itali zbulojnë të ardhmen e Valon Berishës

09/04/2019

Valon Berishës do t’i duhet të gjejë skuadër të re në afatin kalimtar të verës. Mesfushori i Kosovës i transferuar te Lazios në vitin 2018 ... Read More

Shkurta i reagon Berishës: Meru me djalin tënd që vrau qindra fëmijë në shpërthimin e Gërdecit

08/04/2019

Shkurta i reagon Berishës: Meru me djalin tënd që vrau qindra fëmijë në shpërthimin e Gërdecit Rezarta Shkurta ka reaguar pas një postimi të Sali ... Read More

Vëllai i Valon Berishës, Vetoni nënshkruan me këtë skuadër

30/03/2019

Veton Berisha, vëllai i Valon Berishës, ka nënshkruar sot kontratë me klubin norvegjez SK Brann.Klubi norvegjez Brann ka arritur marrëveshje me Rapid Viennan për transferimin ... Read More

Adelina Berisha shfaqet joshëse në klipin e këngës “Gabim i bukur”

25/02/2019

“Gabim i bukur” është titulli i këngës më të re të Adelina Berishës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Projekti është prodhim ... Read More