Tag: Bella

Bella Hadid publikon pamjet me të brendshme dhe superseksi

04/10/2020

Bella shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria dhe nga setet e saj fotografike, ku çdo dalje e saj ka një emërues të përbashkët: pamjet ... Read More

Bella Hadid e shijon karantinën, supermodelja shfaqet seksi duke marrë rreze

30/03/2020

Bella Hadid ndodhet në vet-izolim, por ajo shtyn kohën duke marre rreze dielli. Me bikini dhe shumë seksi ajo merr vitaminën D, siç shkruan edhe ... Read More

Kendall Jenner, Emily Ratajkovski dhe Bella Hadid në gjyq për deklarime të rrejshme në Instagram

28/01/2019

Kendall Jenner, Emily Ratajkovski, Bella Hadid dhe bukuroshet e tjera të famshme mund të gjenden në gjykatë për publikimet në Instagram. “Lajmërimi i rrejshëm” i ... Read More