Tag: bëhej

Vajza që punonte “masazhiere” në Prishtinë: Shoqja ime 14 vjeçe kishte 15 klientë në orë

08/11/2020

Kishte shkuar vetëm nga kureshtja, që të shihte se çfarë bëhej aty, duke mos e ditur se ishte po ajo ditë, që do të fillonte ... Read More

Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

25/06/2020

Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Në rrjetet sociale, e dashura e ... Read More

Në pritje të një vajze/ Partnerja e Ledrit publikon foto

25/06/2020

Vëtëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Partnerja e tij, Sara është në ... Read More

Gjërat e pabesueshme që do të ndodhnin nëse Toka do të ndalonte

07/09/2019

Njerëzit gjithmonë kanë qenë të intriguar nga ajo që do të bëhej nga Toka do ndalonte apo nëse do të ndodhte diçka katastrofike. Dhe kjo ... Read More

Hoeness: Klopp ishte afër të bëhej trajner i Bayernit

15/02/2019

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka zbuluar se Jurgen Klopp ishte afër të bëhej trajner i Bavarezëve. Hoeness ka folur me respekt të madh ... Read More