Tag: befasi

Të gjithë në lot në Përputhen – çfarë ndodhi në emision i bëri të gjithë me vaj

07/05/2021

Në puntantën e sontme në “Përputhen” nëna e Mevlanit kishte bërë një befasi për djalin. Ekipi i emisionit kishin vizituar nënën e Mevlanit, e cila ... Read More

Bayerni i pandalshëm, mposht në udhëtim RB Leipzigun

03/04/2021

Bayerni nuk lejon befasi. Bayern Munich ka triumfuar ndaj RB Leipzig në kuadër të xhiros së 27-të të Bundesligës. “Bavarezët” nuk lejuan për befasira dhe ... Read More

Ermira e ka ditëlindjen, Gold Ag i bën këtë befasi të ëmbël

25/03/2021

Goldi hap zemrën për ditëlindjen e gruas, i bën urim dhe befasi të veçantë Reperi i njohur Gold Ag vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë ... Read More

Një burrë si Vedat Muriqi, ia bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës

21/11/2020

Vedat Muriqi ia bën këtë befasi gruas pas lindjes së vajzës. Vedati u tregua romantik me veprimin e fundit. Vedat Muriqi ka pak ditë që ... Read More

Befasi nga Solskjaer: Formacionet zyrtare, Man Utd- RB Leipzig

28/10/2020

Man Utd dëshiron fitoren e radhës në ndeshje ndaj RB Leipzig, formacionet zyrtare – Befasi nga Solskjaer. Manchester Unitedi dhe RB Leipzig kanë publikuar tashmë ... Read More

Liverpool kryen detyrën, kualifikohet bashkë me Napolin

10/12/2019

20:45 | 12/10/2019 Liverpool nuk ka lënë vend për befasi, duke mposhtur me rezultat 0:2 Salzburgun. Fitorja i dërgon ‘Të Kuqtë’ në raundin e 16 ... Read More

Microsft Surface i palosshëm mund të mbështetet nga Android (Foto)

25/06/2019

Tableti i ri nga Microsoft mund të jetë i palosshëm, ndërsa do të ketë befasi edhe në aplikacionin me të cilin punon. Në gjeneratën e ... Read More

Fero bëhet romantik, befason të dashurën për ditëlindje

04/05/2019

13:40 | 4 Maj 2019 13:40 | 4 Maj 2019 Fero i ka bërë të dashurës befasi të këndshme me rastin e ditëlindjes. Arbenita Ismajli ... Read More

Paralajmërohen befasi të mëdha në formacionin e Milan para ndeshjes kundër Torino

27/04/2019

Paralajmërohen befasi të mëdha në formacionin e Milan para ndeshjes kundër Torino Trajneri i Milanos, Gennaro Gattuso, ka paralajmëruar një befasi të madhe në formacion, ... Read More

ZYRTARE: Ky është formacioni i vitit në Premierligë, ka një befasi të madhe

25/04/2019

ZYRTARE: Ky është formacioni i vitit në Premierligë, ka një befasi të madhe Asociacioni Profesional i Futbollit ka zgjedhur formacionin e vitit të Premierligës. Asociacioni ... Read More

Çiljeta pranon befasinë më të bukur nga djali

20/04/2019

Çiljeta ditën e sotme e nisi me një befasi të këndshme. Çiljeta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën shfaq ... Read More

Mourinho: Nuk do të befasohesha nëse ndodh kjo gjë

20/04/2019

Jose Mourinho ka thënë se nuk do të ishte befasi për të nëse Ajax ose Tottenham do të triumfonin në Ligën e Kampionëve. Këto dy ... Read More