Tag: Beek

E bujshme: Donny van de Beek transferohet në Serie A

01/04/2021

Donny van de Beek transferohet në Serie A. Mesfushori holandez drejt transferimit te gjiganti italian. Mesfushori i Manchester United, Donny van de Beek sipas të ... Read More

“Van de Beek është i palumtur te Unitedi”, flet trajneri

24/01/2021

E pranon Solskjaer. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi. Holandezi u transferua ... Read More

‘Rebelimi’ i Van de Beek, reagon më në fund edhe Solskjaer

09/01/2021

Ylli holandez, Donny Van de Beek së fundmi është raportuar se është shumë i pakënaqur me hapësirën që ai ka në Manchester United. Djajtë e ... Read More

Milan pritet ta transferojë Van de Beek

10/12/2020

Van de Beek huazohet te gjiganti italian. Mesfushori i Manchester United, Donny van de Beek drejt transferimit në Serie A. Siç raportojnë mediat italiane, Milani ... Read More

Shkëlqeu kundër Juves dhe Tottenhamit, e transferon PSG

01/05/2019

Mesfushori i Ajax, Donny van de Beek është subjekt interesimi i PSG-së. Mesfushori i talentuar holandez, po kalon një sezon të mirë në fanellën e ... Read More