Tag: Becker

Fitore bindëse e Liverpoolit ndaj WBA-së, ky është lojtari hero

16/05/2021

Alisson Becker hero i Liverpoolit Portieri Alisson Becker me një gol në sekondat e fundit të kohës shtesë ia siguroi Liverpoolit fitoren 2:1 kundër West ... Read More

Pas gabimit në ndeshjen ndaj Cityt, Klopp tregon çfarë i tha Alissonit

07/02/2021

Klopp tregon çfarë i tha Alissonit. Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker, ka marrë kritika të shumta për gabimet e tij në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, ... Read More

Alisson: Liverpool nuk po ndjenë presion, jemi të fokusuar

21/04/2019

Portieri brazilian i Liverpool, Alisson Becker, ka thënë se skuadra e tij është e qetë në garën për titullin e Premierligës. Becker insiston se skuadra ... Read More

Alisson barazon rekordin e De Geas, ka edhe katër ndeshje për ta thyer atë

15/04/2019

Portieri i Liverpool, Alisson Becker, është duke justifikuar secilin milionë të shpenzuar për të. Becker u transferua tek skuadra e Liverpool nga Roma, duke vendosur ... Read More

Ish-numri 1 i botës së tenisit, Boris Becker: Nuk është e lehtë të luash në Australian Open

16/01/2019

Ish-numri një i botës së tenisit, Boris Becker ka fituar dy herë trofeun në Australian Open, 1991 dhe 1996. Gjermani thotë se ka disa gjëra ... Read More