Tag: Beartit

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

07/04/2021

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ... Read More

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

07/04/2021

Ndarja me Teas dhe Beartit po vazhdon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë. Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por ... Read More

Shpërthen shakaja në rrjet, del kënga qesharake për Tean dhe Beartin

17/02/2021

Dashuria e Teas dhe Beartit dy ish-anëtarë të Përputhen ka bërë që këta të fundit të jenë kryetemë në mediat rozë. Së fundmi të dyve ... Read More

Autorja e Përputhen e dinte për lidhjen e Teas dhe Beartit, ish-konkurenti publikon bisedën telefonike

05/02/2021

Lajmi për lidhjen e Teas dhe Beartit vazhdon të jetë tejet i përfolur në publik. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Erjon Geca ka akuzuar produksionin se ka ... Read More

Tea dhe Bearti dorë për dore në Tiranë, publikohet videoja më e re e çiftit që ‘tronditën’ rrjetin

02/02/2021

Ata tashmë janë dy personazhet më të përfolura në Kosovë e Shqipëri. Lidhja mes Teas dhe Beartit po vazhdon të diskutohet gjithandej. Emisioni nga i ... Read More

Tea dhe Bearti nuk fshihen më, publikohet një tjetër foto e çiftit

31/01/2021

Që prej ditës së premte rrjeti po zien nga fotot e Teas dhe Beartit. Ndonëse ende asnjëri nga të dy nuk ka sqaruar të vërtetën, ... Read More

Kjo është kontrata e konkurentëve të “Për’puthen”

31/01/2021

Publikohet kontrata e konkurrentëve të “Për’puthen”. Pas skandalit të fotografive të Beartit me Tean, ku kjo e fundit kishte dalë javën e kaluar si çift ... Read More

Pasi Tea e Bearti ‘tronditën’ rrjetin, Fatjoni paralajmëron ‘bombën’ e radhës

29/01/2021

Pas fotos së Teas e Beartit, Fatjoni paralajmëron ‘bombën’ e radhës. Tea dhe Bearti kanë lënë të gjithë pa tekst gjatë ditës së sotme, kur ... Read More