Tag: Bayernit

Presidenti i Bayernit jep një deklaratë të papritur për Alaban

20/12/2020

Presidenti i Bayernit thotë se Alaba është i lirë të negociojë me skuadrat e tjera. Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge është pyetur lidhur me ... Read More

Bayern Munich e do me ҫdo kusht yllin e Atletico Madridit

17/12/2020

Skuadra e Bayernit po e kërkon yllin e Atleticos. Bayern Munichd dhe Atletico Madrid janë dy skuadra që kanë marrëdhënie të shkëlqyera. Gjiganti gjerman kishte ... Read More

Mesfushori i Bayernit zbulon ofertën e Liverpoolit para se t’i bashkohet Bayernit

14/12/2020

Goretzka zbulon ofertën e Liverpoolit para se t’i bashkohet Bayernit. Mesfushori i Bayern Munichut, Leon Goretzka ka zbuluar se në verën e vitit 2018 ka ... Read More

Rrezikon të humb sfidën ndaj Bayernit, Suarez vazhdon të jetë i prekur nga koronavirusi

30/11/2020

Suarez vazhdon të jetë i prekur nga Covid-19, rrezikon të humb sfidën ndaj Bayernit. Sulmuesi i Atletico Madridit, Luis Suarez vazhdon të jetë i prekur ... Read More

Kaos me koronavirus te skuadra e Bayernit

22/10/2020

Është bërë ‘kaos’ me koronavirus te skuadra e Bayernit. Alarm i koronavirusit te skuadra e Bayern Munich. Pas Serge Gnabry, një tjetër rast pozitiv ka ... Read More

Ndeshja Bayern Munich – Atletico Madrid, këto janë notat e lojtarëve

22/10/2020

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Bayernit dhe asaj të Atletico Madridit. Bayern Munich ka shënuar fitore ndaj Atletico Madridit me rezultat 4-0 në ... Read More

Pas paraqitjes fantastike ndaj Bayernit, skuadra e Premierligës kërkon Rashicën

26/04/2019

Pas paraqitjes fantastike ndaj Bayernit, skuadra e Premierligës kërkon Rashicën Paraqitja e jashtëzakonshme e Milot Rashicës këtë sezon në fanellën e Werder Bremen dhe në ... Read More

Niko Kovac: James Rodriguez pres që të ketë paraqitje të mira këtë sezon

17/01/2019

Trajneri i Bayernit të Munichut Nico Kovac pret që James Rodriguez të mbajë motivimin dhe fokusin për pjesën tjetër të sezonit. Kolumbiani iu bashkua bavarezëve ... Read More