Tag: BATE

Xhaka në fund të ndeshjes kacafytet me serbin Dubajic

21/02/2019

Granit Xhaka në fund të ndeshjes ka pasur problem me serbin e Bate Borisovit, Bojan Dubajic. Arsenali arritur ta mposhtur Bate Borisovin mer rezultat 3-0 ... Read More

Arsenal 3-0 Bate Borisov, notat e lojtarëve: Xhaka dhe Mustafi më të mirët në fushë

21/02/2019

Arsenali ka përmbysur skuadrën bjelloruse Bate Borisov. Topçinjtë kanë shënuar një fitore të lehtë 3-0 para tifozëve të tyre duke e bërë të pavlefshme triumfin ... Read More

Xhaka asiston ndërsa Mustafi shënon, Arsenali dyfishon epërsinë ndaj Bate Borisovit

21/02/2019

Arsenali e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme sfidën ndaj Bate Borisovit. Vetëm pas katër minutash lojë Topçinjtë kanë kaluar në epërsi kur mbrojtësi mysafir ... Read More

Arsenal – Bate Borisov, formacionet zyrtare: Topçinjtë synojnë përmbysjen ndaj bjellorusëve

21/02/2019

Arsenali ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Ligës së Evropvs nga Bate Borisov. Skuadra e udhëhequr nga trajneri Unay Emery u mund me ... Read More

Bate 1-0 Arsenal, notat e lojtarëve: Dështon sulmi i londinezëve

14/02/2019

Arsenali ka pësuar humbje në ndeshjen e parë me Bate Borisovin. Skuadra angleze nuk ka mundur të tregojë lojën e tyre përballë Bates që luajti ... Read More

Bate Borisov – Arsenal, formacionet zyrtare – Xhaka dhe Mustafi nga minuta e parë

14/02/2019

Arsenali do të përballet me Bate Borisovin në 1/16 të finales në Ligën e Evropës. Topçinjtë janë ndër skuadrat favorite për ta fituar këtë garë ... Read More