Tag: Barcelonë

A po qëndron Messi në Barcelonë, agjenti i tij tregon gjithçka

18/04/2021

Agjenti i Messit në Barcelonë, gati të nisin bisedimet për rinovim. E ardhmja e yllit të Barcelonës, Lionel Messi ka ende mundësi të jetë në ... Read More

Haaland në Barcelona, afër zyrtarizimi

01/04/2021

Mino Raiola dhe babai i Haalandit mbërrijnë në Barcelonë. Menaxheri Mino Raiola dhe babai i Erling Haaland, AlfInge Haaland, kanë mbërritur në qytetin e Barcelonës ... Read More

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë

02/03/2021

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë, Laporta dhe Freixa fillojnë ‘garën’ më herët. Gjatë ditës së sotme, kandidati presidencial i Barcelonës Toni Freixa ka ... Read More

Koeman: Vetëm Messi vendos për të ardhmën e tij

06/02/2021

Ronald Koeman shpreson ta ketë Lionel Messin në Barcelonë edhe pas vitit 2021. Në qershor të këtij viti, Messit do t’i skadojë kontrata me Barçën ... Read More

E pranon Koeman: Pa Messin nuk mund të aspirosh për më shumë

01/02/2021

Ronald Koeman ka dalë në mbrojtje të Lionel Messit pasi të ardhurat e tij në Barcelonë u zbuluan plotësisht nga El Mundo. Kapiteni i katalunasve ... Read More

Kandidati për president të Barcelonës: Nuk është koha që klubi të vazhdojë para pa Messin

01/01/2021

Do të vijë një ditë kur Lionel Messi s’do të jetë më në Barcelonë. Megjithatë, kandidati për president të Barcelonës, Victor Font, thotë se nuk ... Read More

Përkundër masave të COVID-19, qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë

08/12/2020

Qindra tifozë mblidhen për ta pritur Ronaldon në Barcelonë, përkundër masave të COVID-19. Cristiano Ronaldo është përshëndetur nga qindra tifozë pas arritjes në Barcelonë, të ... Read More

Aurela Hoxha pranë martesës. Pas tri vitesh bashkëjetesë, “showgir”-li dhe biznesmeni, gati të celebrohen në Barcelonë

16/05/2020

Prej gati tri vitesh, Aurela Hoxha jeton në Barcelonë, së bashku me partnerin e saj. Ishte dashuria, ajo që e largoi “showgirl”-in nga Shqipëria, duke ... Read More

Suarez për kthimin e Neymar: Kush nuk do ta donte në skuadër një lojtar të tillë?

18/06/2019

13:27 | 18 Qershor 2019 13:27 | 18 Qershor 2019 Luis Suarez me sa duket e mirëpret Neymarin në Barcelonë, duke kujtuar një nga vitet ... Read More

Klopp i qetë para udhëtimit në Barcelonë: ‘Camp Nou’ nuk është një tempull

29/04/2019

Klopp i qetë para udhëtimit në Barcelonë: ‘Camp Nou’ nuk është një tempull Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, duket shumë i qetë para udhëtimit në ... Read More

Cilat janë rreziqet shëndetësore me 5G?

16/04/2019

Në “Mobile World Congress”, që u mbajt në fund të muajit shkurt në Barcelonë, liderët e sektorit theksuan se 5G do të jetë revolucioni i ... Read More

Reagimi epik i Ronaldos kur e sheh madhësinë e këpucës së Pau Gasol

28/03/2019

Cristiano Ronaldo i vizitoi zyrat qendrore të Nike në Barcelonë të mërkurën, rrugës për kthim nga Portugalia në Torino, transmeton Gazeta Express.34-vjeçari pa këpucët e ... Read More