Tag: Barcelonë

Xavi e do me çdo kusht këtë lojtar të Liverpoolit

14/11/2021

Xavi, është i etur për të rikthyer mesfushorin e Liverpool, Thiago Alcantara në Barcelonë zbulon The SPORT. 30-vjeçari është i hapur për t’u rikthyer në ... Read More

Pas Dani Alves, Xavi po e transferon edhe yllin e Liverpoolit

13/11/2021

Dani Alves, është kthyer në Barcelonë dhe gati për të ndihmuar në rindërtimin e klubit më të mirë në botë Dani Alves është rikthyer te ... Read More

Barcelona merr vendim për Dani Alves

11/11/2021

Dani Alves ,nuk do të kthehet në Barcelonë, me gjigantët e Ligës që zgjedhin kundër një marrëveshjeje për ta kthyer mbrojtësin veteran brazilian. Mbrojtësi i ... Read More

Fillon epoka e Xavit, rikthehet posedimi, tiki-taka dhe presioni në lojë të Barcelona

09/11/2021

Xavi Hernández tashmë sundon në Barcelonë. Trajneri i Barçës drejtoi seancën e tij të parë në pozicionin e ri. Xavi dha shembull të mirë në ... Read More

Xavi i kërkon Al-Saddit që ta lërë të kthehet në Barcelonë: “Dua të shkoj në shtëpi”

04/11/2021

“Dua të shkoj në shtëpi” – Xavi i kërkon Al-Saddit që ta lërë të kthehet në Barcelonë. Trajneri i Al-Saddit, Xavi i ka kërkuar klubit ... Read More

Manchester City vendos ta shes Sterlingun

18/10/2021

Në momentin kur situata financiare në Barcelonë është ende mjaft problematike, gjigantët katalanas synojnë të përforcojnë vijën e tyre të sulmit ose në janar ose ... Read More

Barça merr një super-lajm, ky lojtar po i kthehet

22/09/2021

Ansu Fati,është në rrugën e duhur për t’u kthyer në Barcelonë pas pjesës më të mirë të një viti të lënduar. 18-vjeçari pësoi një dëmtim ... Read More

Ansu Fati e merr numrin 10 në fanellën e Barcelonës

01/09/2021

Ansu Fati do ta ketë privilegjin dhe kënaqësinë të bartë fanellën me numrin 10 në Barcelonë, pas largimit të legjendës Lionel Messi. Ansu Fati do ... Read More

“Ju a po talleni me ne?”, zbulohet arsyeja pse u thye raporti ndërmjet Barcelonës dhe Leo Messit

07/08/2021

Kapitulli i Lionel Messit ka përfunduar në Barcelonë. Argjentinasi po afrohet gjithnjë e më shumë një marrëveshjeje me Paris Saint-Germain pas largimit nga “Camp Nou”, ... Read More

Messi pritet sot të nënshkruajë kontratën e re, këto janë detajet

05/08/2021

Messi rikthehet nga pushimet, gjendet në Barcelonë dhe sot pritet ta nënshkruaj kontratën e re. Ylli argjentinas, Lionel Messi pritet të vendosë lapsin në letër ... Read More

Barcelona po e kompleton transferimin e top yllit që e ka kërkuar që disa vite

05/06/2021

Depay do të transferohet në Barcelonë. Sulmuesi, Memphis Depay pritet të transferohet te Barcelona. Sipas mediave katalunase, Depay do të nënshkruajë javën tjetër me “Blaugranët”. ... Read More

Depay shkon në Barcelonë, kjo është arsyeja

04/05/2021

Memphis Depay vizitoi shtëpinë në Barcelonë. Ka disa sezone që emri i Mephis Depayt figuron në listën e Barcelonës. Ylli holandez e ka bërë të ... Read More