Tag: Barcelona

Publikohen formacionet zyrtare: Formacionet bazë: Barcelona – Athletic Bilbao

17/01/2021

Formacionet bazë: Barcelona – Athletic Bilbao Sonte (e diele) do zhvillohet finalja e Superkupës së Spanjës. Katalunasit pas fitores ndaj Real Sociedadit në penallti do ... Read More

Largimi i Messit? – Çka mund të përfitojë Dembele

16/01/2021

“Dembele mund të përfitojë nga largimi i Messit nga Barcelona” Legjenda e Blaugranas, Rivaldo – ka folur për francezin rregullisht dhe beson që ai do ... Read More

A do të luaj Messi në finalen ndaj Bilbaos?- Ja çka thotë Koeman

16/01/2021

Barcelona shpreson se Messi do të luajë në finale ndaj Bilbaos. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman shpreson se Lionel Messi do të jetë i aftë ... Read More

Lionel Messi lihet jashtë nga ndeshja sotme

13/01/2021

Messi as në bankën rezerv, lihet jashtë nga ndeshja sotme. Barcelona do të luajë sot kundër Real Sociedad me fillim nga ora 21:00, mirëpo do ... Read More

“Shpresoj ta shohim Messin në Camp Noun e ri”

11/01/2021

Largimi i Messit nga Barcelona është një çështje shumë e diskutuar në botën e futbollit. Joan Laporta shpreson se Lionel Messi do të luajë edhe ... Read More

Pas fitores Koeman del me një deklaratë të papritur për Messin

09/01/2021

Koeman thotë se nevojitet Messi për të fituar tituj. Barcelona vazhdoi me paraqitje fantastike këtë vit duke e mposhtur Granadan në udhëtim me rezultat bindës ... Read More

Mësohen kundërshtarët e Barcelonës dhe Real Madridit në Copa del Rey

08/01/2021

Barcelona dhe Real Madrid mësojnë kundërshtarët e tyre në Copa del Rey. Sot është hedhur shorti për Kupën e Mbretit, ku Barcelona dhe Real Madrid ... Read More

Mposht Bilbaon, Barcelona drejt kreut

07/01/2021

Barcelona ka shënuar fitore 3:2 ndaj Bilbaos. Edhe pse Bilbao shënuan të parët, ata nuk arritën që ta mbanin shumë atë epërsi të krijuar me ... Read More

Athletic Bilbao – Barcelona, formacionet zyrtare

06/01/2021

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjn Barcelona – Aletic Bilbao. Barcelona dhe Athletic Bilbao do të luajnë ndeshjen të cilën nuk kanë mundur ta ... Read More

Kjo është lista e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen ndaj Bilbaos

05/01/2021

Lista e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen ndaj Bilbaos. Në javën e dytë Barcelona nuk ka mundur që të zhvillojë ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos dhe ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona, a është kthyer Messi?

03/01/2021

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona Sonte (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Huescas dhe Barcelonas. Katalunasit kërkojnë vetëm fitore që të ngritën në pjesën e ... Read More

Ylli i Bayern Munichut po transferohet tek Barcelona?

31/12/2020

Barcelona synon ta marrë sulmuesin e Bayern Munichut. Barcelona është duke shikuar nga afër mundësinë e transferimit të Bayern Munichut, Kingsley Coman. Sipas Don Balon, ... Read More