Tag: barazuar

Sevilla dhe Barcelona ndajnë pikët

22/12/2021

Barcelona barazon me Sevillan Barcelona ka barazuar 1:1 me Sevillan sonte në xhiron e 18-të të La Ligas spanjolle. Alejandro Gomez (32’) realizoi për Sevillan, ... Read More

Teuta nuk arrin të fitojë edhe me Skënderbeun, kreu mbetet më larg

21/11/2021

Teuta dhe Skënderbeu kanë barazuar 2-2 në Kamëz në një ndeshje të çmendur. Shifrat u hapën në minutën e 20 me anë të Mensah pas ... Read More

Mbyllet ndeshja mes Sampdorias dhe Interit

12/09/2021

Interi ndalet me barazim nga Sampdoria. Interi ka barazuar në udhëtim te Sampdoria me rezultat 2-2 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë në ... Read More

Xherdan Shaqiri me dy rekorde pas golave kundër Turqisë

20/06/2021

Xherdan Shaqiri me dy rekorde pas golave kundër Turqisë. Xherdan Shaqiri e ka barazuar rekordin e Hakan Yakinit si dy lojtarët me më së shumti ... Read More

Asnjë gjuajtje në portë, Shqipëria barazon me Uellsin

05/06/2021

Shqipëria ka barazuar sot me Uellsin në miqësoren që ishte programuar prej muajsh. Kuqezinjtë kanë bërë një pjesë të parë relativisht të mirë ku dukej ... Read More

Lojë e egër: Manchester United kthehet në lojë, shënon Edinson Cavani

26/05/2021

Barazohet gjithçka Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Villarrealit në 1-1 në finalen e Ligës së Evropës. Pjesa e parë u mbyll 1-0 në të ... Read More

Përfundon ndeshja: United barazon në takimin e parafundit në Premier Ligë

18/05/2021

Ky është rezultati Manchester United ka barazuar sonte në Old Trafford kundër skuadrës tashmë të rënë nga Premier Liga, Fulham. Edinson Cavani shënoi një gol ... Read More

Reagojnë Juventusi dhe Interi, barazojnë gjithçka

21/04/2021

Pasi pranuan befasisht gola, Juventusi dhe Interi kanë reaguar duke barazuar gjithçka. Ivan Perisic ka shënuar në minutën e 39’ për Interin, duke barazuar rezultatin ... Read More

Gabon Roma, barazon me Beneventon

21/02/2021

Gabon Roma. Roma ka barazuar me Beneventon, ndeshje e vlefshme për xhiron e 23-të në Seria A. Ndeshja ishte plotësisht e dominuar nga mysafirët, por ... Read More

Pas barazimit me Zvezdan, Pioli vjen me deklaratë të papritur

19/02/2021

Ekipi i Milanit ka barazuar sot në udhëtim ndaj klubit serb Zvezda në kuadër të 1/16 së finales në Evropa Liga. Pra, ky takim u ... Read More

Milan gabon në fund të ndeshjes, barazon më Crvena zvezdën

18/02/2021

Milanit i shpëton fitorja nga duart. AC Milan ka barazuar me Crvna zvezdën në kaudër të 1/16 të Europa League. “Rossonerët” kishin raste të fitonin ... Read More

Ronaldo, një gol larg rekordit historik

11/01/2021

Ronaldo vetëm një gol larg rekordit historik. Cristiano Ronaldo e ka barazuar rekordin e Josef Bicanin për gola të shënuara për klubin dhe kombëtaren dhe ... Read More