Tag: barazim

Rrëfimi prekës i Gattusos për sëmundjen e tij: S’jam vetja, dua të vdes aty ku jetoj, në fushën e futbollit

24/12/2020

Napoli siguroi një barazim në duelin ndaj Torinos, në kuadër të xhiros së 14-të të Serie A. Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, pas ndeshjes ndaj ... Read More

Përfundon me barazim loja e parë e Rooneyt si menaxher i skuadrës

28/11/2020

Loja e parë e Rooneyt si menaxher i skuadrës rezultoi në barazim. Ish futbollisti i Manchester United, Wayne Rooney, sot drejtoi skuadrën e tij Derby ... Read More

Caidedo ‘shpërthen’ në fund të ndeshjes, Lazo nxjerr barazim me Juventusin

08/11/2020

Filip Caidedo me një gol të shënuar në minutën e 95-të ia ka siguruar Lazios një barazim 1:1 në shtëpi ndaj kampionit Juventusit. Ndeshja e ... Read More

Milan mori një lajm të keq pas ndeshjes kundër Romës

27/10/2020

Milan mori vetëm një barazim në shtëpi kundër Romës të hënën në mbrëmje. AC Milan do të jetë pa Gianluigi Donnarumma dhe Jens Petter Hauge ... Read More

Juventus – Verona, ndeshja përfundon me rezultat tw papritur!

25/10/2020

Juventusit nuk po ja do pa Ronaldon. Tjetër barazim për Juven, tjetër dështim në Serie A pa Ronaldon. Juventusi mbetet tri pikë prapa liderit, Milanit, ... Read More

Barazim i vakët ndaj Kazakistanit, Berisha: Duhet të fitonim të paktën 3-0. Me këtë shpirt të shkojmë edhe …

11/10/2020

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performancë jo bindëse për të besuarit e ... Read More

Roma nuk shfrytëzon gabimin e Milan, luan baras në derbin me Inter

20/04/2019

Ka përfunduar edhe kryendeshja e javës në Serie A, ajo mes Inter dhe Romës. Skuadrat janë ndarë me barazim në ndeshjen që u luajt në ... Read More

Rezervistët e Barcës nuk arrijnë më shumë sesa barazim ndaj Huesca

13/04/2019

Skuadra e Ernesto Valverdes është ndalur me barazim në udhëtimin kundër Huescas. Në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 32-të në La Liga, skuadra e ... Read More

Allegri e lavdëron Ajaxin pas barazimit me Juventusin

10/04/2019

Massimiliano Allegri ka komentuar barazimin 1:1 të Juventusit në udhëtim te Ajax. Skuadra e Juventusit ka luajtur barazim 1:1 me Ajaxin në udhëtim në ndeshjen ... Read More

Udinese e fut në krizë Milanin

02/04/2019

Milan dhe Udinese kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 30-të. ‘Rossonerët’ nuk kanë arritur të marrin më shumë se një ... Read More

Kështu e përshkruajnë bullgarët ndeshjen me Kosovën

26/03/2019

Bullgaria e nxori një barazim 1:1 me Kosovën në Prishtinë, në një ndeshje që e ka konsideruar si të vështirë, e vlefshme për kualifikimet e ... Read More

Kështu shpërtheu në lot nëna e Zenelit, pasi Arbëri shënoi supergol

26/03/2019

Përfaqësuesja e Kosovës e nisi me barazim fushatën eliminatore të Kampionatit Evropian “Euro 2020”.Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova barazoi 1:1 me Bullgarinë. Heroi i Kosovës ... Read More