Tag: Balde

Vjen zyrtarizimi, Barcelona rinovon me talentin e madh, do ta këtë klauzolën 500 milionë euro

22/07/2021

FC Barcelona rinovon me talentin 17-vjeçar, do të ketë klauzolë 500 milionë euro. Alejandro Balde mund të luajë më shpesh në ekipin e parë të ... Read More

Keita konfirmon rikthimin në skuadër të Interit

08/03/2019

Keita Balde Diao ka konfirmuar se ai mund ta bëjë rikthimin në skuadrën e Interit për sfidën ndaj Spalit këtë fundjavë. Ketia nuk ka luajtur ... Read More

Interi pa Icardin edhe ndaj Sampdorias, Spalletti thotë se është për shkak të lëndimit

16/02/2019

Interi pret Sampdorian në Giuseppe Meazza pa Mauro Icardin dhe Keita Balde Diaon. Ndërsa në anën tjetër skuadra nga Genoa udhëton pa Gaston Ramirezin, Jakub ... Read More

Keita pëson dëmtim në kofshë

16/01/2019

Keita Balde Diao ka pësuar një lëndim në kofshën e tij të djathtë në stërvitje. Klubi Nerazzur ka lëshuar një komunikatë për të konfirmuar se ... Read More