Tag: Bahtiri

Kujdes: Doktori i QKUK’së ka një mesazh për të sëmurët me diabet në kohën e festave

31/12/2019

Specialisti i Endokrinologjisë dhe Farmaceutike klinike, dr. Elton Bahtiri, ka dhënë disa këshilla për të sëmurët me diabet se si të kujdesen pë shëndetin në ... Read More

Bahtiri: Gjendja e policit të plagosur është jashtë rrezikut për jetë

28/05/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka vizituar policinë e plagosur gjatë aksionit policorë në veri të Mitrovicës. Bahtiri në një prononcim për Telegrafin ... Read More

Bahtiri: Turqia mbetet një partner serioz dhe shtet i rëndësishëm për Kosovën

20/05/2019

Kryetari i komunës Agim Bahtiri , sot është takuar me ambasadorin e Turqisë në Kosovë, Çağrı Sakar, me të cilin ka biseduar për investimet e ... Read More

Bahtiri reagon pas përleshjes fizike mes anëtareve të LDK-së në Mitrovicë

19/05/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar pas përleshjes fizike që ka ndodhur mes anëtareve të LDK-së, gjatë procesit të zgjedhjeve të brendshme ... Read More

Bahtiri ndjehet i tradhtuar nga drejtuesit e shtetit për bashkimin e Mitrovicës, mbështet kandidatin e VV-së për kryetar komune

14/05/2019

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka pritur sot në takim kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Mitrovicës veriore, Erden Atiq. Bahtiri ka theksuar se ... Read More

Gazetari ia kujton se edhe AKR është pjesë e asaj që e quan “Pan Hajni” – Bahtiri nuk jep përgjigje, i thotë gazetarit se “është i keq”

03/05/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, pati deklaruar hapur përkrahjen që ia ka dhënë Lëvizjes Vetëvendosje në tubimet e tyre me qytetarë, me moton ... Read More

Vihet gurthemeli i ‘Shtëpisë Muze’ në veri të Mitrovicës

15/04/2019

Nën përkujdesjen e kryetarit të komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, dhe në bashkëpunim me OJQ “Zëri i Prindërve”, sot në ‘Lagjen e Boshnjakëve’ në veri ... Read More

Bahtiri: Qytetarët duan një Mitrovicë të bashkuar – të përkrahet në mënyrë institucionale e jo vetëm në foltore

06/04/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri mori pjesë sot në tubimin me qytetarë të Lëvizjes Vetëvendosje, nga ku iu bëri sërish thirrje institucioneve të ... Read More

Bahtiri: Beogradi qe 20 vjet pretendon që ura e Ibrit ta ndajë Kosovën me Serbinë (Video)

30/03/2019

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, në një intervistë për Telegrafin ka thënë se Serbia ka pretenduar, për këto 20 vite që vijën ndarëse ... Read More

Bahtiri: Peticionin për bashkimin e Mitrovicës e kanë nënshkruar edhe intelektualët serbë (Video)

30/03/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri në një intervistë për Telegrafin ka folur për iniciativën e ndërmarr për nënshkrimin e peticionit nga qytetarët e ... Read More

Bahtiri: Haradinaj, Pacolli e të tjerët, asgjë nuk kanë bërë për veriun e Kosovës (Video)

06/03/2019

Kryetari i Komunës së Mitrovicës njëkohësisht nënkryetar i AKR-së, Agim Bahtiri, ka thënë se asnjë qeveri pas luftës nuk kanë bërë asgjë për veriun e ... Read More

Bahtiri kërkon që e diela të jetë ditë pushimi për të gjithë

25/02/2019

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka drejtuat sot mbledhjen e radhës e Bordit të Drejtorëve, në të cilën janë diskutuar dhe shqyrtuar çështje ... Read More