Tag: babain

Gent Zenelaj rrënqeth me fjalët dedikuar babait të tij të ndjerë: Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë

29/12/2020

Aktori Gentian Zenelaj bëri të ditur ditën e djeshme se kishte humbur babain e tij, si pasojë e Covid- 19. Duke e thërritur ”Babo” me ... Read More

Përlotet Marjana Kondi: E takova babain biologjik pas 47 vitesh, ishte ashtu siç…

18/12/2020

Aktorja Marjana Kondi ka folur për herë të parë për marrëdhënien me babain e saj biologjik. Gjatë një interviste, aktorja ka rrëfyer se babain e saj e ... Read More

I ati humbi jetën nga Covid-19, Viola Spiro prek me fjalët e ndjera: Do qeshim gjithmonë si në foton e fundit

09/11/2020

Moderatorja Viola Spiro humbi babain pak ditë më parë, për shkak të infektimit me Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar dhe vetë moderatorja me anë një ... Read More

Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë: Një shpirt për katër

05/11/2020

Moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain 11 muaj më parë, duke lënë pas një ... Read More

Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

31/10/2020

Reperja e njohur Loredana humbi 1 vit më parë babain e saj, me të cilin kishte një raport shumë të veçantë.  Ajo ka zbuluar së ... Read More

Lola e Anita suprizojnë me këto fjalë babin e tyre për ditëlindje

23/10/2020

Me këto fjalë Lola e Anita e urojnë babain e tyre Mustafën. Lola dhe Anita janë vajzat e gazetarit dhe prezantuesit të njohur kosovar. Ato ... Read More

Rudina Dembacaj përlotet në emision: Kjo periudhë ka qenë luftë shpirtërore, kam humbur shokun më të mirë

07/09/2020

Moderatoraj e njohur, Rudina Dembacaj, humbi pak kohë më parë njeriun e saj më të shtrenjtë, babain, i cili ishte prej disa kohësh në gjendje jo ... Read More

Pas humbjes së të atit, Enca rikthehet me një mesazh: Çdokush po kalon një betejë

05/03/2020

Vetëm disa ditë më parë, Enca humbi njeru e saj më të shtrenjtë, babain Sokol Haxhia, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje të ... Read More

Humbi babain/ Reagon për herë të parë Enca, ja postimi prekës

27/02/2020

Vetëm pak ditë pasi humbi babain e saj ka reaguar Enca. Këngëtarja ka zgjedhur rrjetet sociale per të shprehur trishtimin e madh që ajo ka ... Read More

Ditë zie për Encën/ Humb betejën me sëmundjen, ndërron jetë babai i këngëtares

26/02/2020

Dite zie per kengetaren. Behet me dije se Enca ka humbur babain e saj ne moshen 64- vjecare.  Babai i saj prej kohesh vuante nga ... Read More

Zbulohet foto/ Ja kush është babai i Fernandos, ish-i dashuri i Çiljetës

21/01/2020

Prej vitesh Çiljeta është përpjekur ta mbajë sekrete babain e djalit të saj. Që në kohën që ishin bashkë, e deri më sot, këngëtarja ka ... Read More

Labi emocionon me urimin e tij për babanë: Ishe shkaktari që më ktheve nga gurbeti

30/06/2019

13:06 | 06/30/2019 Labinot Tahiri i ka shkruar disa fjalë zemre për babain e tij. Deputeti dhe këngëtari i njohur, Labit Tahiri, është aktiv në ... Read More