Tag: asgjë

Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’

03/03/2021

Asgjë nuk është e pamundur për Barcelonën, përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’. Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillën. ... Read More

Lajm katastrofal për Zidanin, lëndohet ylli i madh

19/02/2021

Konfirmohet lëndimi edhe i Benzemas. Asgjë nuk po shkon siç duhet këtë sezon me Real Madridin e Zinedine Zidane. Kapiteni i skuadrës, Karim Benzema, është ... Read More

Lukaku sqaron për mosmarrëveshjen me Ibran: Nuk ka asgjë mes nesh

30/01/2021

Lukaku për mosmarrëveshjen me Ibran: Ai dëshiron të më takoj, nuk ka asgjë mes nesh. Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka reaguar pak ditë pasi ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 4 janar 2021

04/01/2021

Dashi Ata qe janë ne një lidhje nuk duhet te nxitohen për asgjë. Për gjithçka do bëjnë mire te flasin me qetësi dhe maturi. Beqaret ... Read More

S’ka më ekran për Xhemi Shehun, tani është vetëm e Visit dhe e djemve

26/12/2020

“Mua nuk më kthen asgjë në televizion, përveçse mund të ndodhë ndonjë çudi shumë e madhe”, – thotë Xhemi Shehu që në fillim, teksa tentojmë ... Read More

“Skuadra e Milanit ende s’ka fituar asgjë”

11/12/2020

Skuadra e Milanit ende nuk ka fituar asgjë. Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai do të “vazhdojë deri atëherë të bëjë gjëra ... Read More

Këto dhimbje të çuditshme mund t’i ngatërroni me dhimbjen e dhëmbëve

13/07/2020

Ekzistojnë disa raste kur një dhimbje dhëmbi nuk ka asgjë të përbashkët me dhëmbët e prishur. Disa prej tyre janë mjaft serioze dhe kanë nevojë ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 12 korrik 2020

12/07/2020

DashiDite shume rutine kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asgjë e veçante gjate kësaj dite për ata qe janë ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 26 qershor 2020

26/06/2020

Dashi Dite shume delikate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishit ëndërruar ... Read More

Gratë që nuk dorëzohen kanë këto tipare të personalitetit

17/06/2020

Ajo është vetëbesuese Asgjë nuk mund të arrihet nëse nuk besojmë në veten tonë. Vetëbesimi është themeli me të cilin ne shkojmë atje në botë ... Read More

Këto gjëra rreth tradhtisë duhet t’i dijë çdo çift

11/12/2019

Nuk ka asgjë më të dhimbshe sesa të kuptoni që partneri/partnerja iu ka tradhtuar. Të mbani martesen apo lidhjen të gjallë dhe të hareshme për ... Read More

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More