Tag: Asensio

Asensio po largohet nga Real Madrid, shumë skuadra i vihen pas

09/10/2021

Pranë rimëkëmbjes nga një dëmtim i lehtë, sulmuesi 25-vjeçar spanjoll ,Marco Asensio mund të ndahet së shpejti nga Real Madridi, pasi trajneri i Merengues, Carlo ... Read More

Lëvizje e papritur, ja ku po transferohet Asensio

08/10/2021

Asensio mbetet në radarin e Liverpoolit Klubi anglez, Liverpool po shikon me vëmendje mundësinë e transferimit të yllit spanjoll të Real Madridit, Marco Asensio. 25-vjeçari ... Read More

Tri ekipe e duan me ngulm Asension

22/09/2021

Dje u mësua për pakënaqësinë e Marco Asensio për pak minutat që ai ka nën drejtimin e Carlo Ancelotti këtë sezon në Real Madrid, deri ... Read More

Tri ekipe evropiane pas Asensios

22/09/2021

Sulmuesi Marco Asensio është një ndër lojtarët që mund të largohet nga Real Madrid në mesin e sezonit. Spanjolli ka refuzuar disa oferta në të ... Read More

Ylli i Realit i thotë “JO” Milanit

11/09/2021

Asensio refuzoi dy skuadra, për të marrë vendim kështu të mbetet te Real Madrid. Sulmuesi i Real Madridit, Marco Asensio hodhi poshtë mundësinë për t’u ... Read More

E kërkoi Milani, ky është vendimi përfundimtar i Asensios

07/09/2021

Tottenham Hotspur dhe AC Milan kërkuan nga Real Madridi transferimin e spanjollit, Marco Asensio. Por, reprezentuesi i Spanjës vendosi kundër një lëvizje te këto klube ... Read More

Zidane befason me formacionin startues kundër Eibarit

03/04/2021

Zidane sërish me skemë të re, starton Asensio, s’ka vend për Vinicius Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit dhe Eibarit. Zinedine Zidane ... Read More

Real Madrid i përgjigjet skuadrës angleze për Asension

24/05/2019

9:19 | 24 Maj 2019 09:19 | 24 Maj 2019 Marco Asensio nuk do të largohet nga Real Madrid. ‘Los Blancos’ i janë përgjigjur Tottenham ... Read More

Mbappe 26 – Bale, Benzema dhe Asensio 24

29/03/2019

I vetëm Kylian Mbappe, ka më së shumti gola në Ligë se Karim Benzema, Marco Asensio dhe Gareth Bale.Kanë mbetur pothuajse edhe dy muaj deri ... Read More