Tag: Arturo

Vidal- Inter, merret vendimi përfundimtar

25/03/2021

Vidal nuk do largohet nga Interi. Mesfushori Arturo Vidal ka siguruar se nuk do largohet nga Inter, pavarësisht që kërkohet nga disa klube të tjera ... Read More

Bisedimet me Juventusin, sqarohet Arturo Vidal

26/12/2020

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ka squaruar raportimet se ka pasur kontakte mes tij dhe klubit të Juventusit. Arturo Vidal është transferuar në verën e ... Read More

Në ndeshjen vendimtare në Ligën e Kampionëve, Interi pa Vidalin

08/12/2020

Interi pa Vidalin në ndeshjen vendimtare në Ligën e Kampionëve. Inter ka njoftuar se Arturo Vidal nuk do të jetë në dispozicion për ndeshjen e ... Read More

Vidal në rrugë të mirë për të arritur diçka speciale me Barcelonën

25/04/2019

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, është afër që të arrijë një statistikë speciale këtë edicion. Në rast se skuadra e Barcelonës shënon fitore në ndeshjen ... Read More

Agjenti i Rakiticit, Canales: Lojtari dëshiron të mbetet te Barcelona

04/02/2019

Agjenti i kroatit Ivan Rakitic, Arturo Canales ka insistuar se mesfushori dëshiron të mbetet te Barcelona përkundër spekulimeve për një largim gjatë verës. Marrëveshja aktuale ... Read More