Tag: artistë

A e njihni politikanin në këtë imazh?

06/06/2020

Kohët e fundit është bërë një trend qe të publikohen fotografitë e vjetra. Artistë e madje edhe politikanë po ndajnë fotografi të cilat janë bërë ... Read More

Këngëtarët që nuk ishin aktiv gjatë vitit 2019

01/01/2020

8:49 | 1 Janar 2020 08:49 | 1 Janar 2020 Viti 2019 solli shumë këngë të suksesshme nga artistë të ndryshëm, por një numër tjetër ... Read More

Justin Bieber mbështet Chris Brown dhe e krahason atë me ikonat e muzikës

04/05/2019

Justin Bieber po mbron Chris Brown përballë reagimit nga artistë të tjerë të cilët nuk duan të punojnë me të për shkak të historisë së ... Read More

Pasi i preu flokët shumë shkurt, Dafina Zeqiri ndryshon drastikisht pamjen

02/05/2019

Dafina Zeqiri është artiste që rrezikon shumë kur është fjala për pamjen. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme publikoi disa fotografi, në të cilat u ... Read More

Majk ‘elektrizon’ skenën në Tiranë

01/05/2019

Sonte (e merkure) po mbahet koncert me dy artistë të njohur në Tiranë. Në Amfiteatrin e Tiranës Soni Malaj po mban koncert recital, në të ... Read More

Ronela Hajati mezi njihet pas këtij ndryshimi

29/04/2019

Ronela Hajati njihet si artiste që guxon të bëjë ndryshime drastike në pamje. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në ... Read More

I huaj apo shqiptar? Besa tregon se si do e marrë bashkëshortin

20/04/2019

Besa Kokëdhima është ndër të paktat artiste që jetën private e mban larg vëmendjes së medieve. Besa Kokëdhima përveç jetës profesionale nuk komentohet shumë për ... Read More

Me simbolin e shqiponjës që e kishte bërë në finalen e Botërorit në Rusi, Era e uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë

17/02/2019

Era Istrefi është një tjetër artiste nga Kosova me famë ndërkombëtare, e cila e lindur dhe rritur në Prishtinë, arriti që me artin e saj ... Read More

“Historia e një fëmije që u rrit dhe u bë i famshëm, por harroi prindërit e tij”: Artistja e animacioneve me rërë lë pa fjalë të gjithë në sallë, përfshirë edhe jurinë (Video)

06/02/2019

Një artiste e talentuar e animacioneve me rërë që fitoi “Ukraine’s Got Talent” dhjetë vjet më parë ka lënë pa fjalë gjyqtarët dhe audiencën me ... Read More

Dua Lipa publikon një video nga fëmijëria e saj duke folur shqip

14/01/2019

Dua Lipa është një artiste me famë ndërkombëtare, mirëpo ajo vazhdimisht e vë në pah origjinën e saj shqiptare. Këngëtarja 23-vjeçarja e ka publikuar një ... Read More

Ana Kabashi dhe Lori me dizajn të ngjashëm të fustanit si Angelina Jolie

05/01/2019

Programet festive për Vitin e Ri sollën performanca të shumta nga artistë të ndryshëm vendorë. Shumë prej tyre sollën këngë të reja, të cilat janë ... Read More

Flasin estrada: Çfarë ka që nuk shkon me tregun muzikor sipas tyre?

02/01/2019

Estrada Shqiptare çdo herë e më shumë zgjerohet me artistë të rinj që i futen muzikës. Mirëpo publikimi i projekteve të shpeshta, në të shumtën ... Read More